UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Публікації
 3. Сайти пошуку роботи - що потрібно знати?

Публікації "Сайти пошуку роботи - що потрібно знати?"

«Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.

 • Як по вакансії зрозуміти, що роботодавець щось приховує від вас?

  23 серпня 2022 274

  В часи війни завжди активуються не лише благородні люди, а й різного роду аферисти. Їхня мета – зацікавити вас привабливою вакансією і спробувати ошукати. Спробуємо з’ясувати, як не потрапити до них на гачок.

 • Нові тренди на ринку праці після карантину

  1 липня 2020 506

  Світовий карантин великою мірою вплинув на ринок праці. Тенденції значно помінялися, тож варто знати, у яких галузях слід шукати роботу, аби отримувати стабільний дохід і розвиватися в обраному напрямку після закінчення пандемії

 • ТОП 14 критериев для выбора сайта по поиску работы

  7 серпня 2006 987

  С ростом популярности такого средства массовой информации как Интернет, появляются и новые сервисы, являющиеся аналогами оф-лайновых изданий. Как разобраться во всем многообразии предоставляемых ресурсов по поиску работы, избежать обмана и и достичь успеха? Вот несколько основных рекомендаций.

 • Использование сайтов по поиску работы

  17 серпня 2006 650

  На сайтах по трудоустройству часто представлено множество различных сервисов для соискателей и работодателей.


Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

Часто шукають

↑ Вгору