UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Публікації
 3. Поради та рекомендації вступникам

Публікації "Поради та рекомендації вступникам"

Сторінка 1 з 3

«Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.

 • Поради, які варто дати своїм дітям, які вступають до ВНЗ

  8 червня 2022 328

  Для багатьох батьків цього літа наступає хвилююча мить – їхня дитина поступає у ВНЗ. Які поради можуть дати батьки своїм дітям, щоб вони були мотивовані на навчання, але й про відпочинок не забували? Портал з працевлаштування та пошуку роботи Jobs.ua підготував найкращі поради, якими можуть поділитися батьки зі своїми дітьми, які цьогоріч вступають до вищих навчальних закладів.

 • Поради батькам стосовно профорієнтації

  16 червня 2021 533

  Вибір професії – важливий вибір у житті кожної дитини, тому до цього питання батькам варто поставитися з усією відповідальністю.

 • Рекомендації абітурієнтам 2021

  30 травня 2021 667

  Готуймося до ЗНО-2021!

 • Відмінності між бакалавратом і магістратурою: довідка для вступників

  22 липня 2020 1042

  В цій статті ми поговоримо про різницю між бакалавратом і магістратурою.

 • Вступна кампанія в умовах карантину

  15 травня 2020 684

  На початку травня Міністерство освіти і науки України підписало наказ, який вніс важливі корективи в Умови прийому на навчання до закладів вищої освіти України.

 • Как быстро подготовиться к экзамену?

  4 лютого 2008 665

  Допустим, до экзамена осталось два дня (сегодня и завтра). В это время абитуриент должен задать себе примерно три следующих вопроса...

 • Выпускнику на заметку

  29 січня 2008 1060

  Каждую весну выпускники школ задаются вопросом: куда пойти дальше учиться и какую профессию освоить? Если вы с детства мечтали стать, например, учителем и до сих пор не сомневаетесь в правильности своего выбора — у вас нет проблем. А вот многие выпускники..

 • Учимся по плану

  6 лютого 2008 719

  Рекомендации эффективного планирования своего времени, чтобы учеба приносила и удовольствие и определенные результаты накануне нового учебного года..

 • ТОП 4 способа одурачить препода с помощью «мобилки»

  13 лютого 2008 981

  Наша жизнь - сплошной экзамен. Недавно сдали зимнюю сессию, а уже на пятки наступает летняя… Что делать, если выучить материал не успели? Обратится за помощью к..

 • Советы абитуриенту: готовимся к экзамену по математике

  27 лютого 2008 3806

  Несмотря на то, что выпускники средних школ не сдают математику в качестве обязательного экзамена, большинство высших учебных заведений не изменяют сложившейся традиции: в списке вступительных экзаменов математика занимает почетное место..


Ctrl →
1 з 3

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

Часто шукають

↑ Вгору