UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Публікації
 3. Вибір навчального закладу

Публікації "Вибір навчального закладу"

Сторінка 1 з 3

«Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.

 • Де шукати відгуки на ІТ-курси та як їх перевіряти

  9 червня 2023 3005

  Де ще шукати інформацію про навчальні IT курси, як не в мережі. Тільки популярні сайти про роботу та про навчальні курси, школи нададуть інформацію про програми, там ви зможете знайти й відгуки.

 • Чому приватні ІТ-школи не дадуть той результат, який ви очікуєте, і що з цим робити?

  8 вересня 2022 335

  Це нагальне і болюче питання для людей, які дійсно хочуть вивчити програмування, тому розглянемо його детальніше в цій публікації.

 • Переваги навчання в провінційних вузах

  31 липня 2020 605

  Початок вступної кампанії… Перед багатьма випускниками постав вибір – навчатися в рідному місті чи їхати в один з обласних центрів, чи пробувати поступати в київські вузи? Насправді, кожен з цих варіантів має свої переваги.

 • Що необхідно враховувати, коли обираєш навчальний заклад

  7 липня 2020 1130

  Цьогоріч в складних умовах доводиться випускникам обирати ВНЗ для вступу. Пандемія не збавляє обертів, але вибору майбутньої професії це не повинно стати на заваді. На яких моментах варто акцентувати увагу при виборі навчального закладу?

 • Популярные направления в учебе: версия украинских абитуриентов

  20 липня 2018 1271

  Оказалось, что согласно данным на 19 июля, в ВУЗы Украины было подано около миллиона заявлений на обучение бакалавров, младших специалистов и магистров. При этом, больше половины таких заявлений были поданы в электронном виде.

 • Английский, немецкий, польский для взрослых и детей!

  18 серпня 2016 659

  Курсы иностранных языков «Основы» объявляют набор взрослых и школьников в группы по изучению Английского, Немецкого и Польского языков.

 • Как правильно выбрать ВУЗ?

  29 січня 2008 1145

  Время, когда по конкретной специальности студентов готовили один-два столичных...

 • Куда пойти учиться?

  28 січня 2008 612

  Выбор учебного заведения шаг не менее ответственный, чем выбор самой профессии. Но это только на первый взгляд просто.

 • Атака на вузы

  8 лютого 2008 666

  Уже не за горами то время, когда вчерашние школьники, превратившись в настырных и амбициозных абитуриентов, бросятся штурмовать вузы. В качестве победы..

 • Дизайн – обучение не из легких

  18 лютого 2008 639

  Если бы дизайн можно было применить к жизни в целом, все вокруг стало бы совершенно иным — намного выразительнее, ярче, интереснее и эмоциональнее. Но спасать мир посредством рукотворной красоты дано далеко не всем. Это..


Ctrl →
1 з 3

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

Часто шукають

↑ Вгору