«Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.
Створити етно хатинку за мотивами українських народних казок, викупити ледь не в самісінькій гущавині старий хутір і влаштувати Хатинку Баби-Яги чи Будиночок Лісовика – ці та подібні бізнес-ідеї можна віднести до розряду приватних «казкових» резиденцій. Давайте поміркуємо разом із Jobs.ua, наскільки вигідною може бути ця ідея в довготривалій перспективі. І в умовах карантинних обмежень, що на час пандемії – суттєвий момент.
Неважливо, чи ви тільки плануєте запускати власний бізнес, чи вже давно займаєтеся підприємницькою діяльністю – в будь-якому разі приділіть значну увагу відгукам своїх клієнтів. Нехтувати цим питанням не варто, а чому – давайте розберемося разом із Jobs.ua.
Ультрасучасна техновеснянка у блискучому виконанні Go_A полонить європейські чарти, соліст італійського гурту-переможця зізнався, що «Шум» – його найулюбленіша пісня Євробачення-2021… але до чого тут це, запитаєте ви? А мова про те, що інвестиції в музичний бізнес – це вигідний напрямок інвестування
Випікання тортів та оригінальної випічки може стати успішним бізнесом, якщо дотримуватися рекомендацій, які Jobs.ua підібрали для вас.
TikTok надав величезні можливості для молодого покоління. Вслід за підлітками переваги даного застосунку оцінив великий бізнес.
Поки пандемія коронавірусу прирікала значну частину українського бізнесу на виживання, ІТ-сфера в 2020-му році почувалася в цілому непогано (і навіть демонструвала певний ріст).
Звичайні віруси вражають людські організми. Коронавірус виявився набагато небезпечнішим – він «вбиває» цілі сектори економіки. Карантинні обмеження змусили підприємців встати на шлях виживання, переживаючи падіння попиту і балансуючи на межі банкрутства.
Жінки багато часу і грошей виділяють на догляд за своїми нігтями. Саме тому їм чимало годин доводиться проводити в манікюрних салонах, очікуючи на прийом до своєї майстрині. Цей момент швидко усвідомила молода кореянка Чжуен Сон, яка в 2017 році з кількома партнерами заснувала успішний бізнес – компанію ManiMe, яка виробляє гелеві наклейки для нігтів.
Девід Черітон – не лише найбагатший викладач у світі. Він також знаменитий тим, що в далекому 1998-му році інвестував 100 тис. доларів в ще невідомий нікому стартап, який зараз знають усі без винятку люди на Землі – він інвестував у Google. З часом ця грошова інвестиція принесла йому понад 3 млрд. доларів!
Ваш інтернет-магазин «засвітився» на українському ринку – це прекрасно. Але завжди є, куди рости і розвиватися. І наступним кроком може стати успішний вихід на світові ринки.