«Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.
Зуби айтішника та клінчери – що це за терміни і як вони пов’язані із графіком роботи? Пропонуємо вам з’ясувати це разом із Jobs.ua, а також дізнатися про методи профілактики зубів ротової порожнини, особливо якщо ви маєте ненормований графік роботи або ж працюєте вночі.
Давайте з’ясуємо, які питання потрібно ставити собі час від часу, щоб впевнено рухатися на шляху до успіху. І не звернути на пів дорозі чи перед самим фінішем.
Нещодавно Jobs.ua писали, чому це так важливо – навчати дітей працювати над власними проектами, а в цій статті давайте розглянемо, що дорослі можуть перейняти у дітей.
Давайте з'ясуємо, як здатність фокусуватися на одному завданні допоможе досягнути більшої продуктивності. І як, власне, навчитися цієї однозадачності.
Для багатьох керівників на це питання знайдеться лише ствердна відповідь. Мовляв, зарплата регулярно переглядається, і премія час від часу виплачується – так чого ще хотіти? Але чи так це насправді? Чи дійсно ця схема працює настільки ефективно, як зазвичай вважають керівники? Давайте спробуємо розібратися в цьому питанні.
Jobs.ua пропонує вам на прикладі такої професії, як письменник, розглянути важливість одного практичного вміння. Дотримуйтесь його, і ви навчитеся працювати менше, але встигати при цьому – значно більше.
Ваш керівник - така ж сама людина, як і ви, з особистими почуттями, пріоритетами та цілями. А це значить, що в більшості випадків з ним цілком реально знайти спільну мову.
Працювати ночами – це не для всіх. Щоправда, така робота має свої приємні бонуси – коли вранці заспані люди ідуть на восьму чи на дев’яту ранку на роботу, працівник з нічної зміни іде відпочивати. Але чи так все безхмарно? І чим насправді доводиться розплачуватися за можливість жити і працювати не так, як усі – принаймні, не як більшість?
Все частіше феномен синдрому самозванця став з’являтися в обіході психологів та робочій лексиці. Ця проблема все більше набуває популярності, тому що багато робітників помічають її у себе.
Не всі люди однозначно сприймають цю фразу. Для когось мати непогано оплачувану роботу – це вже щастя. Іншим людям для того, щоб почуватися щасливим на роботі, потрібно щось значно більше. Давайте розглянемо разом із Jobs.ua, як знаходити радісні миті у своїй повсякденній діяльності.