«Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.
Статистика свідчить: 70-80 відсотків людей незадоволені своєю роботою, тому багато хто відчуває себе заручником положення. Саме бажання свободи і комфорту спонукало людей інакше поглянути на дистанційну роботу. Пандемія коронавірусу також долучилася до того, щоб фріланс останнім часом став дуже популярним.
Кілька тижнів самоізоляції наочно продемонстрували, що роботу можна організувати дистанційно. Для керівника іноді такий формат не зовсім зручний, оскільки не виходить забезпечити тотальний контроль. Але альтернативні рішення є, завдяки чому багато хто зумів підтримати продуктивність праці на належному рівні
Ділове спілкування в сучасному колективі вимагає суворого регулювання. На робочому місці його неможливо реалізувати без дотримання норм субординації. Завдяки грамотно створеній системі дисципліни, в компанії формується максимально ефективний формат взаємодії між керівництвом і підлеглими
Філософи не дарма кажуть, що криза — це кращий час змін. Яким би не був складний період карантину, треба визнати, що з його допомогою змінився кут зору людей на звичні в житті речі. За кілька місяців перебування вдома людство пристосувалося і перетворило більшість зі своїх будинків у справжні домашні офіси
Майстер з ремонту плат ноутбуків – ця професія здатна захопити людину, яка любить техніку, розбирається в ній і своє захоплення хоче монетизувати. Майстер діагностує, ремонтує, дає корисні поради з експлуатації й має замовлення в будь-який час та пору року. Разом з Jobs.ua пропонуємо розглянути цю професію більш детально.
Зазвичай, до складу так званого соціального пакету входять будь-які додаткові пільги, наявні у компанії бонуси, які роботодавець пропонує надавати разом із «базовими соціальними гарантіями»
Одна з помилок, властивих людям, – схильність брати на себе занадто багато зобов'язань, що з часом призводить до розчарування. В житті, як на шведському столі, ви можете спробувати все, що захочете, але не робіть цього одночасно. Визначати пріоритети – непросте завдання. Але, як то кажуть, «якщо ви не навчитеся знаходити життєві пріоритети, за вас це зробить хтось інший».
За останні роки ринок праці значно змінився, а разом з ним і наші можливості. Так на думку бізнес-коучів кар'єрні сходи сьогодні вже нікуди не ведуть. Нам потрібно вже звикати, що ідеальної трудової біографії більше не існує. Що ж змінилося і як належить змінитися нам?
Не секрет, якщо тобі щось подобається робити, ти не будеш лінуватися. А оскільки ти не лінуєшся – ти працюєш багато і з задоволенням, багато чому навчаєшся, в результаті робота стає більш ефективною і з відповідним заробітком. А якщо робота по цій схемі не склалася?
За інформацією Jobs.ua, екс-міністр економрозвитку Тимофій Милованов поділився з українцями порадами як не втратити роботу під час кризи, спричинену пандемією коронавірусу.