«Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.
Для людини, яка втратила роботу, може початися складний період у житті. У такі моменти важливо проявити такт і розуміння, щоб не зронити фразу, яка може образити чи ранити до глибини душі.
Після тривалої перерви в кар’єрі не кожен співробітник може відразу повернутися до повноцінної роботи. Обставини, які призвели до перерви в кар’єрному розвитку, теж різняться між собою. Розглянемо, як підтримати співробітника після перерви в кар’єрі, враховуючи різні життєві ситуації, які змусили його перервати професійну діяльність.
Технологічні гіганти у такий спосіб намагаються збільшити кількість вакцинованих співробітників. Подробиці в статті.
Рекрутери та роботодавці теж люди, і теж бувають різними. Одні напрочуд ввічливі, милі і тактовні, і під час співбесіди дотримуються усіх можливих правил поведінки, інші заради інтересу можуть спробувати загнати в кут дивними питаннями. Або взагалі шокувати кандидата неадекватною поведінкою. Давайте спробуємо розібратися, що робити у ситуації, якщо ви потрапили на дивну співбесіду.
Чи можна знайти якесь раціональне зерно у численних відмовах? Як не допустити емоційного вигорання навіть після сотні відмов, натомість використати кризу в професійній сфері з вигодою для себе? Читайте в статті.
Час мріяти та планувати професійно!
Портал з працевлаштування Jobs.ua пропонує розібратися в такому цікавому питанні, чому інвестиції в мобільний геймінг ніколи не втратять актуальності.
«Цифрові кочівники», як правило, на одному місці довго не затримуються. Відтак при кожному переїзді виникають певні проблеми. Що це за проблеми і як їм давати раду – читайте в матеріалі від Jobs.ua.
Пропонуємо в цій статті розібратися, на що саме звернути увагу, якщо ви прагнете влаштуватися в ІТ-компанію.
За статистикою, рекрутери на вивчення одного резюме затрачають 1-2 хвилини. І це не дивно, адже досить часто їм доводиться проглядати сотні резюме на конкретну вакансію. А відтак виникає питання – як успішно скласти резюме, що в ньому писати, а що не писати?