Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації

  Публікації про роботу в Україні

  Сторінка 6 з 1353

  «Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.

  • Підліток шукав роботу під час війни й став зіркою мережі

   15 квітня 170

   Нове воєнне положення примушує до нестандартних пошуків, нестандартних ідей і сміливості. Таким чином підліток з Кривого Рогу Тимофій Карч не тільки знайшов підробітку, але й став зіркою мережі.

  • Як позбутися почуття провини під час війни

   14 квітня 207

   Деякі українці, що живуть не в зоні активних бойових дій можуть відчувати провину, що з ними все нормально, хоча деяким їх співвітчизникам доводиться жити майже під кулями. Таке почуття виникає найчастіше під час війни або несприятливих екстремальних подій. Jobs.ua зібрали для вас поради, як поратись з синдромом, якщо помітили в собі відчуття провини та само докори.

  • Прості практики, щоб знизити тривожність та ефективно працювати

   14 квітня 165

   Всім нам буває складно зосередитися на робочих завданнях, особливо в цей непростий час. А щоб ухвалювати правильні рішення на роботі, щоб ефективно працювати – погодьтеся, потрібно залишатися при здоровому глузді. Але що робити, коли «підступає», особливо на робочому місці?

  • На Тернопільщині запрацювали підприємства, які переїхали з інших областей

   13 квітня 160

   Щоб врятувати бізнес, який працює в містах, що перебувають під загрозою бомбардування та знищення, керівники підприємств змушені приймати нелегкі рішення щодо переїзду в західні області нашої країни. Портал з працевлаштування Jobs.ua дізнавався, яка ситуація з підприємствами, які здійснили релокацію на безпечну територію, а саме на Тернопільщину.

  • Як захищати свої кордони на роботі

   12 квітня 119

   Хто не вміє захищатися від агресії, зокрема пасивної, той ризикує стати об’єктом насмішок чи глузувань. Як від колег, так і від керівництва, якщо така поведінка саме в цьому колективі вважається прийнятною. Чим це загрожує тому працівнику, який не вміє захищати свої кордони на роботі, і як навчитися це робити? Давайте поговоримо на цю важливу тему.

  • Український проект “Працюю на перемогу” для підтримки підприємців

   12 квітня 125

   Під час війни запустилось багато цікавих проектів та стартапів, що націлені на підтримку українців будь-якої сфери діяльності та прошарку. Один з них «Працюю на перемогу».

  • Офіс зруйновано, документи втрачені – що робити?

   11 квітня 149

   На жаль, і така ситуація може трапитися. Офіс розташовувався в районі міста, куди влучив снаряд, і тепер його не існує, як і будинку, який снаряд окупантів теж зруйнував. Що робити в такій ситуації, коли первинні документи втрачені? Давайте з’ясуємо.

  • Як підтримати корпоративний дух під час війни

   10 квітня 136

   Що може зробити керівник для команди та компанії, щоб триматися разом?

  • Ознаки того, що ви забагато працюєте

   9 квітня 108

   Які ж наявні ознаки того, що перепрацьомуєте? Давайте розбиратися в питання разом з Jobs.ua.

  • Велика міграція українських ІТ-фахівців з початку війни: скільки вже виїхало і куди саме?

   8 квітня 136

   Портал з працевлаштування та пошуку роботи Jobs.ua вирішив з’ясувати для своїх читачів, куди переїхало більше половини українських айтішників, починаючи з 24 лютого, скільки з них залишилося в рідній країні, а скільки з них переїхало за кордон.


  ← CtrlCtrl →
  6 з 1353

  Шукаєте роботу?

  Шукаєте персонал?

  Часто шукають

  ↑ Вгору