Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації

  Публікації про роботу в Україні

  Сторінка 8 з 1315

  «Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.

  • Як контролювати свої емоції, працюючи зі складним клієнтом?

   21 лютого 208

   У таких ситуаціях людина може залишатися «сам на сам» з усім негативом розмови, яку він має «повернути у потрібне компанії русло»

  • Люди ривка: як з ними працювати

   19 лютого 211

   Начальники досить часто плутають таких людей з ледарями, які не вміють і не хочуть працювати. У випадку людей ривка – вони люблять і вміють працювати, тільки по-своєму. Але тут постає одна проблема. Як відрізнити людину ривка від нероби?

  • Дієві поради, як розбудити в собі великі пориви до творчості

   18 лютого 170

   Jobs.ua підібрав для вас чудові поради, які дозволять розбудити в собі великі пориви до творчих звершень, адже це вміння – творити яскраво і незабутньо – важливий аспект будь-якої творчої професії.

  • Як зміниться дизайн офісів після пандемії коронавірусу

   17 лютого 182

   Пандемія COVID-19 змінила наш світ, усвідомлюємо ми це ні. Зміни торкнулися усіх сфер нашого життя. Не обминули вони питання організації робочого простору.

  • Ефективні навички, щоб знайти роботу на карантині

   16 лютого 267

   Багато людей, перебуваючи на карантині, зіткнулися з серйозною проблемою: пошук нової роботи. Так, роботу зараз знайти складно, але «складно» не означає «неможливо».

  • Художник-декоратор – як перетворити творче хобі в професію

   15 лютого 217

   Розпис кімнат – віталень і дитячих, прихожих та кухонь… Мрія, а не робота, чи не так? То як перетворити творче здібності в перспективну професію, коли хочеться, щоб творче хобі приносило не лише душевне задоволення, а й фінансову вигоду?

  • Історії успіху: останній романтик науки

   12 лютого 211

   Він завжди обожнював жартувати, особливо над самим собою, вважав, що обмежені можливості не є перешкодою для отримання успіху в своєму житті

  • Які звички працівників не цінують колеги і роботодавці

   11 лютого 262

   Всім хочеться швидше просунутися по службі, побудувати успішну кар’єру і виділитися серед інших колег. Але деякі звички заважають будувати ефективні взаємини з іншими людьми.

  • Шукаєшь роботу? Бережися власного акаунту

   11 лютого 281

   Навіть, наші друзі та «фолловери», можуть чимало розповісти про нас, зацікавленій у такому пошуку людині

  • Чи варто йти в ІТ-сферу після тридцяти п’яти

   10 лютого 262

   Може видатися, що ІТ-компаніям вигідніше наймати молодих людей, які тільки позакінчували вузи, але не можуть похвалитися значним досвідом. Побутує хибна думка, що людям після тридцяти п’яти складніше вписатися в корпоративну культуру, що вони можуть почуватися не в своїй тарілці поруч з двадцятилітніми колегами.


  ← CtrlCtrl →
  8 з 1315

  Рубрики публикаций

  Шукаєте роботу?

  Шукаєте персонал?

  Часто шукають

  ↑ Вгору