UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Публікації

Публікації про роботу в Україні

Сторінка 8 з 1385

«Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.

 • Шпаргалка для спікера: секрети успішного виступу на конференції

  27 січня 357

  Для багатьох спікерів онлайн-виступи - справжнє спасіння, адже слухачі за екраном, і спікер їх не бачить. Проте онлайн-конференції відкривають інші більші перспективи таких заходів.

 • Робота на самоті може призвести до ментальних проблем: як цьому запобігти?

  26 січня 143

  Віддалена робота має безліч переваг, але також і певні недоліки. Одним з таких недоліків можна вважати ізольованість працівника від команди колег. Такий стан справ може призвести до появи ментальних проблем. Як цьому протидіяти, читайте в матеріалі від Jobs.ua.

 • Що насправді приховує тренд «тихого звільнення»

  24 січня 334

  Чи зауважували ви колись, що ваш колега почав демонструвати незвичну для нього поведінку? Мається на увазі, перестав допомагати вам, навіть якщо раніше з готовністю це робив; або ж почав виконувати тільки строго визначені обов’язки, не перепрацьовуючи і не перенапружуючись в будь-який спосіб. Це ознаки того, що ваш колега вирішив вдатися до стратегії «тихого звільнення».

 • Просунуті навички комп’ютерного набору – а ви знали про ці «фішки»?

  23 січня 210

  Якщо вам по роботі доводиться багато працювати з текстами, тобто безпосередньо мати справу з комп’ютерним набором на клавіатурі, ви можете оптимізувати цей процес. Цікаво, що багато людей, яким потрібно чимало часу проводити за текстами, не знають цих простих речей.

 • Корпоратив під час війни. Які саме івенти будуть доречними

  22 січня 416

  Давайте спробуємо підібрати декілька варіантів форматів корпоративів під наше сьогодення, що здатні замінити минулі формати проведення корпоративів.

 • Хто такий та чим займається Security Specialist

  20 січня 193

  Якщо ви бодай трохи знаєте англійську, вже із самої назви професії стане зрозуміло, чим займається цей фахівець. І якщо ви цікавитеся кібербезпекою, плануєте розвиватися в цій сфері та стати висококласним спеціалістом – розберемося для початку з базовими поняттями, хто такий та чим займається Security Specialist.

 • Двотижневий спринт з прокачки англійської – підтягнемо English skills?

  19 січня 195

  Якщо ви обіцяли собі прокачати свою англійську з нового року – саме час виконати цю обіцянку. Влаштуйте собі двотижневий спринт з прокачки англійської, приділяючи цій справі 20-60 хв щодня. Подробиці нижче.

 • Як підвищити свою стресостійкість під час війни

  18 січня 304

  На жаль, стрес - невіддільна частина життя кожної людини, але не обов’язково негативна.

 • Офісний синдром на дистанційці: як він проявляється і як йому запобігти?

  16 січня 171

  Багато людей працює віддалено, тому в офісі чи вдома, але доводиться подовгу засиджуватися за комп’ютером. Це може призвести до певних проблем із здоров’ям, і в цій статті разом із Jobs.ua поговоримо про те, що таке офісний синдром і які профілактичні заходи мінімізують ризик його появи.

 • Як досягти будь-якої мети за 4 кроки

  13 січня 368

  Іноді здається, що досягти бажаної мети неможливо. І чим масштабніша ця мета, тим більше сумнівів долають нас; в результаті, як це часто трапляється, ми відступаємо. То як досягти неможливого, як бажані цілі перетворити в реальність?


← CtrlCtrl →
8 з 1385

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

Часто шукають

↑ Вгору