Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Публікації

Публікації про роботу в Україні

Сторінка 4 з 1221

«Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.

 • Чим українців дратують колеги
  16 грудня 2018 49

  Яким би дружнім не був колектив, в якому ви працюєте, все одно є люди, які подобаються вам менше за всіх інших в колективі. Найчастіше це люди, які чимось вас дратують своєю поведінкою чи манерою спілкування. Нам стало цікаво, що входить у список найбільших дратівливих факторів для українців. Мова йде, звісно, про тих, хто працює в офісі, а не на фрілансі, тобто взаємодіює з усім колективом майже щодня.

 • Коли посада потребує зміни
  14 грудня 2018 71

  Звичайно, якщо ваша посада не має змоги стати наступною сходинкою кар’єри, треба думати про зміну роботодавця. У інших же випадках, не треба квапитися з рішенням, роздивившись навколо, як можна проявити себе на знайомих полях знайомої компанії.

 • А що із захистом інформації у резюме?
  13 грудня 2018 56

  Набагато складніше відстежити електронний аналог такої згоди, у якому користувач просто «поставив галочку» у необхідному полі. Тому треба бути обережними довіряючи свої данні тільки перевіреним особам та компаніям.

 • Кращі для роботи місця у наступному році
  12 грудня 2018 118

  Рейтинг кращих роботодавців за версією спвробітників

 • Як відповісти на питання: "Чи розглядаєте ви ще пропозиції про роботу"?
  11 грудня 2018 78

  Доволі частим запитання HR-ів чи роботодавців є: «Чи розглядаєте ви пропозиції про співпрацю інших роботодавців зараз»? Таке питання вводить спеціалістів в ступор, бо вони не знають, як відреагує на це роботодавець. Здобувачам дуже цікаво до чого веде це питання, з якою метою роботодавці його задають та, як на них правильно відповідати.

 • Таких увольняют первыми
  11 грудня 2018 160

  Несмотря на то, что работу сегодня можно найти - потерять долгожданное место, еще проще. Подумайте над этим и исключите из своей работы все возможные аспекты, которые приводят к такому нежелательному результату

 • Как научиться не отвлекаться на работе?
  10 грудня 2018 51

  Чтобы работа выполнялась правильно и без ошибок, сотрудникам необходимо научиться внимательно ее выполнять, не отвлекаясь на сторонние факторы. Наверняка, вы и сами за собой замечали, что работа не всегда идет интенсивно и продуктивно. Со временем память рассеивается, и работник отвлекается от тех задач, которые выполнял. Что в таком случае предпринять?

  Если вы взялись за такую цель, как научиться не отвлекаться на работе, то первое с чего вам необходимо начать – понять, что именно отвлекает вас от работы.

 • Як надихнути співробітників
  9 грудня 2018 71

  Ні для кого не секрет, що єдиним ефективним способом надихнути співробітників є підйом заробітної плати або грошові заохочення. Але якщо компанія не передбачає фінансові розтрати та ліміти фінансового фонду обмежені, треба шукати інші способи та спроби надихнути робочу команду на успіх. На питання як, шукайте відповідь в цій статті.

 • В Украине заработали новые социальные выплаты
  7 грудня 2018 216

  С 1 декабря в стране действуют новые социальные выплаты

 • Вакансии антарктической экспедиции "бьют рекорды" по количеству соискателей
  6 грудня 2018 128

  На украинскую станцию «Академик Вернадский» должны отправиться только дюжина этих самоотверженных сотрудников.

← CtrlCtrl →
Стр. 4 з 1221

Рубрики публикаций

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору