Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації

  Публікації про роботу в Україні

  Сторінка 4 з 1353

  «Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.

  • Проведення весняно-польових робіт в умовах воєнного стану: що потрібно знати?

   28 квітня 95

   Міністерство аграрної політики України розробило комплекс заходів, спрямованих на забезпечення продовольчої безпеки нашої країни. Серед таких заходів, зокрема, рекомендації для аграріїв щодо вчасного та безпечного проведення весняно-польових робіт в умовах воєнного стану.

  • Книги, щоб пережити війну та долати щоденний стрес: Франкл, біографія Черчилля і не тільки

   27 квітня 126

   Портал з працевлаштування Jobs.ua підібрав для вас книги, які допоможуть впоратися з надмірними емоціями, втратою оптимізму та віри. Зверніть на них увагу, щоб мати сили в цей нелегкий час долати щоденний стрес.

  • Як зробити роботу з дому комфортнішою

   26 квітня 149

   Полюбляєте працювати з дому, і робота в піжамі та з ноутбуком на колінах приваблює вас більше, ніж галасливий офіс? Тоді ця стаття для вас. А якщо ви змушені працювати віддалено, бо так наразі склалося ваше життя – в такому випадку поради, як зробити роботу з дому комфортнішою, будуть ще актуальніші та доречніші.

  • Дії роботодавця у разі евакуації робітника за кордон

   26 квітня 244

   Jobs.ua відповідає на питання про те, як змінюються відносини “роботодавець-робітник”, який отримав статус біженця в іншій країні через воєнні дії.

  • В Німеччині планують наймати вчителів з України, МОЗ врегульовує працевлаштування медиків, які переїхали

   25 квітня 74

   У цій статті поговоримо про те, які зміни торкнуться окремо взятих вчителів та медиків. Не всіх, звичайно, а тільки тих, що виїхали в Німеччину (вчителі), або стали внутрішньо-переміщеними особами (медики). І спершу – про вчителів.

  • Як розвивати креативне мислення

   24 квітня 124

   Читайте цю статтю на Jobs.ua, щоб краще зрозуміти, які компоненти креативного мислення більше цінуються роботодавцями та як їх розвивати.

  • Як знайти підхід до складних колег на роботі?

   23 квітня 119

   Про те, як знайти підхід до найскладніших колег на роботі та завжди мати доброзичливу робочу атмосферу в колективі - наша сьогоднішня стаття на Jobs.ua

  • Письменницькі вправи як чудовий засіб для збереження психічного здоров’я

   22 квітня 99

   Щоб не втрачати навички продуктивної праці навіть попри війну в країні, потрібно дбати, зокрема, про своє ментальне здоров’я. Враховуючи цю важливу обставину, портал з працевлаштування Jobs.ua підготував для вас добірку письменницьких вправ, які стануть чудовим засобом для збереження психічного здоров’я в умовах війни.

  • Пошук роботи під час війни – на що звернути увагу?

   21 квітня 188

   Війна так чи інакше зачепила всі сфери нашого життя. Чимало українців втратили роботу, успішну кар’єру, декому доводиться змінювати навіть сферу діяльності, щоб мати хоча б якесь джерело доходу. Питання фінансової безпеки хвилює зараз багатьох, тому до пошуку роботи під час війни слід поставитися з усією відповідальністю. Давайте з’ясуємо, на що звертати увагу під час пошуку роботи.

  • Як зберегти бізнес під час війни

   21 квітня 120

   Jobs.ua має доцільні поради, як втримати бізнес на плаву для власників малого та середнього бізнесу.


  ← CtrlCtrl →
  4 з 1353

  Шукаєте роботу?

  Шукаєте персонал?

  Часто шукають

  ↑ Вгору