Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації

  Публікації про роботу в Україні

  Сторінка 4 з 1273

  «Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.

  • Як зрозуміти, наскільки правдиві відгуки про роботодавця в інтернеті

   29 квітня 274

   Чим більше ви знайдете відгуків про роботодавця, тим простіше буде зрозуміти. чи варто працювати на нього

  • Як жінки опановували професії чоловіків

   28 квітня 181

   Сьогодні зустріти жінок, що освоїли чоловічу професію, – справа звична. Однак так було не завжди. Ще 100 років тому багато професій вважалися виключно чоловічими, і дозволяти слабкій статі освоїти своє ремесло сильна стать не поспішала. Нелегко довелося жінкам, які першими змогли зламати стереотипи і освоїти далеко не жіночі на ті часи ремесла. Хто з жінок зміг першими освоїти чоловічі професії?

  • Сучасні тенденції столичного ринку праці

   28 квітня 92

   Наразі, в столиці більш за все затребувані такі робітничі професії та посади

  • Фінансова підтримка журналістам, що залишились без роботи під час пандемії

   28 квітня 560

   ГО «Інтерньюз-Україна» оголошує програму стипендій «Залишайся у професії», що передбачає створення матеріалів на тему успішної імплементації реформ на регіональному рівні та по якій буде надаватись фінансування у розмірі 5500–6000 гривень.

  • Яку професію обрати, якщо по натурі ви інтроверт

   27 квітня 158

   Скільки серед нас таких, які полюбляють усамітнитися й займатися своєю улюбленою справою? Інтроверти. Вони часто вдумливі корисні та творчі люди. Саме вони винаходять і створюють нове. Але які ж професії підходять інтровертам?

  • Вихід на роботу після декретної відпустки

   24 квітня 108

   Вітчизняний роботодавець чи його довірений представник-рекрутер, перш за все, від такої особи будуть очікувати, як мінімум дві «проблеми»

  • Продуктивність під час самоізоляції: як її зберегти

   22 квітня 178

   Карантин ще триває. Більшість співробітників працюють дистанційно. І практично всі, хто тепер став працювати з дому, кажуть «це в рази важче». Воно й зрозуміло: за стіною немає начальника, обстановка неробоча, рідні відволікають, а холодильник з кожною годиною вабить все більше. Як з усім цим боротися?

  • Європа чекає на повернення українських трудових мігрантів

   22 квітня 202

   Сезон збору певних овочів та фруктів, що вже стартував у більшості країн Європи наражається на небезпеку бути проваленим через брак робочих рук

  • Тайм менеджмент на роботі та в особистому житті

   21 квітня 289

   Навчившись працювати із врахуванням тайм-менеджменту, людина отримує ефективний інструмент, що робить а результати праці максимально ефективними

  • Як розібрати завали на роботі після новорічних свят

   19 квітня 146

   Довготривалі новорічні свята, інші вихідні, відпустки чи вимушений карантин: коли «після» наступає, ми клянемо й себе, й навіть свята, бо до відкладених недоробок додаються справи поточні.

  ← CtrlCtrl →
  Стр. 4 з 1273

  Рубрики публикаций

  Шукаєте роботу?

  Шукаєте персонал?

  Часто шукають:

  ↑ Вгору