UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Публікації

Публікації про роботу в Україні

Сторінка 4 з 1385

«Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.

 • Як шукати співробітників, якщо ви відкриваєте офіс в Польщі: поради рекрутерки

  28 березня 97

  Чимало українських компаній, які вимушено релокувалися до Польщі, шукають там співробітників. Однією з перепон на цьому шляху є відмінності між українським та польським ринком праці. Пропонуємо вам добірку порад, як шукати співробітників, якщо ви відкриваєте офіс в Польщі.

 • Як дбати про співробітників у 2023 році

  27 березня 101

  Давайте розглянемо, як дбати про співробітників у 2023 році, і які класичні та сучасні тенденції в сфері праці стануть надійним підґрунтям для тих українських роботодавців, які хочуть піклуватися про співробітників не лише на словах, а й на ділі.

 • Десять ідей, як мотивувати працівників нематеріально

  26 березня 216

  Згідно зі статистичними даними багатьох досліджень, ефективно працювати незалежно від умови та атмосфери в компанії можуть лише 10% співробітників. Всі інші потребують додаткових стимулів та заохочень, щоб залишатися стабільно результативними.

 • Що потрібно знати та як справити враження при першій телефонній розмові з HR-ом

  25 березня 129

  Процес найму в кожній компанії проходить по-різному, проте жодне не відбувається без першої телефонної розмови. Це перший крок етапу працевлаштування спеціаліста в компанію.

 • Цікаві заняття і хобі для зняття стресу після робочого дня

  23 березня 97

  Якщо звичні способи знаття стресу після робочого дня вже не працюють для вас, чи просто не цікаві, чим себе зайняти тоді? Портал Jobs.ua пропонує добірку цікавих бюджетних і небюджетних занять та хобі для зняття стресу після роботи.

 • Новий тренд на ринку праці – «мінімальний понеділок»

  20 березня 236

  Кожному з нас так чи інакше знайома «понеділкова хандра», тобто небажання прокидатися в понеділок вранці та збиратися на роботу. Але нова концепція, яку нещодавно популяризувала тіктокерка Маріса Джо, сподобається більше співробітникам, аніж бізнесу. Чому так – дізнайтеся в матеріалі від Jobs.ua.

 • Основні прийоми які зроблять ваш публічний виступ корисним і цікавим

  19 березня 333

  Cпробуємо вияснити, як зробити публічні виступи корисними та цікавими, адже це запорука професійного успіху, яку б посаду ви не займали, в якій компанії не працювали.

 • Як шукати нову роботу, не звільняючись зі старої

  17 березня 126

  Думки про звільнення періодично навідують кожно спеціаліста, бо бувають періоди коли труднощі на роботі беруть верх. Але звільнятися у невідомість страшно, адже пошуки нової роботи можуть затягнутися на довгий час, а виплати з минулої швидко закінчаться. Тож більшість обирає безпечний варіант – шукати нову роботу, залишаючись на старій.

 • Небанальні подарунки колегам на день народження

  16 березня 134

  Набридло дарувати колегам банальні подарунки, як-от чашки, сервізні набори і коробки цукерок? Давайте поміркуємо разом із Jobs.ua, якими небанальними подарунками ви можете здивувати колег, коли настає цей приємний день. День народження.

 • Як розробити та просувати EVP: покрокова інструкція для HR

  14 березня 218

  Продумана ціннісна пропозиція роботодавця дозволяє знизити плинність кадрів на 70%, а швидкість найму збільшити подекуди на третину. І все це завдяки EVP, тобто вмінню компанії зацікавити кандидатів і працівників привабливими умовами праці.


← CtrlCtrl →
4 з 1385

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

Часто шукають

↑ Вгору