Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації

  Публікації про роботу в Україні

  Сторінка 7 з 1273

  «Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.

  • Новий законопроект: карантинні норми податків та графіки робіт для українців

   30 березня 409

   У законопроекті зміни, які треба застосувати до наступних аспектів економіки України

  • Як зберегти ефективність працюючи віддалено

   30 березня 101

   Мрієте про віддалену роботу? Міркуєте, як було б здорово організувати особистий улюблений офіс, не виходячи з дому? Без сумніву, у цьому можна знайти масу переваг. Робота на відстані стає все більш популярною

  • Оптимізація робочого часу: як працювати краще за менший час

   30 березня 111

   Одним із секретів процвітання бізнесу (підприємництва) є використання прихованих потенціалів, наприклад, раціональний розподіл робочого часу та його оптимізація. Кожна компанія ставить собі за мету отримання максимального прибутку. У зв'язку з цим витрати на його досягнення напряму залежать від продуктивності праці співробітників

  • Пропозиції роботи, від яких потрібно відмовитись

   30 березня 160

   Пошук роботи — непростий процес, який вимагає багато сил, часу і ресурсів. Знайшовши цікаві вакансії, шукач найчастіше починає поспіхом розсилати резюме, а отримавши запрошення на зустріч, нерідко готовий співпрацювати практично на будь-яких умовах. Вірогідність такого фіналу збільшується пропорційно кількості тижнів зі статусом безробітного

  • Нова Пошта шукає нових співробітників

   28 березня 148

   Через зростання попиту на доставку в умовах карантину, Нова Пошта оголосила про додатковий набір 2000 співробітників по всій Україні. Зокрема, на вакансію кур'єра, що допоможе людям отримати потрібні їм продукти харчування, ліки, засоби індивідуального захисту.

  • Що змінюється в сучасному світі "праці та карантину"

   27 березня 295

   В цілому, моніторинг найбільш популярних ресурсів з пошуку роботи як в Україні так й по всьому світу, демонструє попит на деякі професії.

  • Вакансії для дистанційної роботи

   25 березня 294

   Можливість працювати віддалено, без прив'язки до офісу, так званий «хоум-офіс» – це вже не якась мрія обраних, а необхідність у зв’язку з теперішньою епідемічною ситуацією. І все більше претендентів замислюються: як заробити в інтернеті і як влаштуватися на інтернет-роботу?

  • Як коронавірус вплинув на "лікарняні" українців

   24 березня 230

   На цей період, в Україні діють особливі правила надання та оплати листків тимчасової непрацездатності

  • Домашній карантин: як організувати свою роботу й життя

   24 березня 113

   Ми говоримо «коронавірус» – розуміємо «самоізоляція» і «віддалена робота»... Як би ми не ставилися до новин про загальносвітові напасті, перебування на карантині вже стало для багатьох новою реальністю (або ось-ось стане). Вимушене сидіння вдома може дратувати, а може дарувати прекрасні можливості. Все питання в тому, як подивитися на ситуацію і організувати своє життя в замкнутому просторі.

  • Як працівнику під час карантину законно не ходити на роботу

   23 березня 281

   Світ охопив коронавірус. Багато людей змушені йти на карантин, роботодавці частково переводять своїх працівників на віддалену роботу. При цьому не всі знають, які у них є права.

  ← CtrlCtrl →
  Стр. 7 з 1273

  Рубрики публикаций

  Шукаєте роботу?

  Шукаєте персонал?

  Часто шукають:

  ↑ Вгору