Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Публікації

Публікації про роботу в Україні

Сторінка 7 з 1221

«Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.

 • Как найти работу, кода нет ничего подходящего
  26 листопада 2018 93

  Часто ли вы, осуществляя поиск работы, ловили себя на мысли, что вам ничего не подходит? Наличие вакантных мест по вашей специальности может быть обусловлено множеством факторов: сезонностью, востребованностью, уровнем заработной платы и многим другим. В таких случаях становиться очень сложно подобрать соответствующее место для трудоустройства быстро. Как быть в случае, если найти работу нужно быстро, но ничего подходящего на рынке труда для вас нет?

 • Німеччина, як "друга батьківщина" для українських заробітчан?
  26 листопада 2018 124

  Вже не "у Польшу", а скоріше у Німеччину

 • Як робочий день розпочнеш, так його і проведеш
  25 листопада 2018 71

  Чи помічали ви, як робочий день залежить від того, як ви його розпочнете? Комусь для початку треба трошечки «розкачатися», хтось одразу береться за накоплену роботу, але день всіх не розпочинається поки вони не… Тому нам стало цікаво дізнатися про ці обов’язкові щоденні справи з яких починається робочий день.

 • Пенсии в Украине увеличат трижды за короткий период
  24 листопада 2018 178

  В три этапа за четыре месяца: в Украине индексация пенсий

 • Почему мне постоянно отказывают после собеседования
  21 листопада 2018 121

  У вас хорошее резюме, и оно нравится работодателям на столько, что вас почти всегда по нему приглашают на собеседования. Но дальше собеседования ничего не заходит: что-то постоянно идет не так. Несколько постоянных отказов со стороны работодателей – необходимость задуматься об этом серьезно. Jobs.ua поможет найти причины, по которым вам отказывают работодатели на собеседовании.

 • В Україні очикується зменьшення темпів зростання номінальних заробітних плат
  20 листопада 2018 139

  Темпи росту номінальних зарплат уповільнюються, але середню зарплатню "чекають" на рівні 11 500 грн

 • Ознаки того, що ваш співробітник готується до втечі
  19 листопада 2018 100

  Різки зміни, які час від часу відбуваються з членами вашої команди – перший важливий індикатор того, що щось відбувається у стосунках між підлеглим та роботодавцем. Лише досвідченому керівникові вдається помітити ці зміни та правильно відреагувати на них. Уявіть собі, приділивши більше уваги вашим робітникам та їх емоційному стану, ви зможете помічати найменші зміни в їх поведінці, наприклад, коли вони надумають звільнятися.

 • Зарплаты украинских медиков растут
  19 листопада 2018 97

  Сообщается, что в проекте Государственного бюджета на 2019 год, финансирование охраны здоровья увеличено на 15 000 000 гривен

 • Почему адаптация сотрудников не всегда успешна?
  18 листопада 2018 83

  Успешная адаптация новых сотрудников в компании становится возможна при условии систематической совместной работы специалиста и работодателя. Таким образом, за процесс адаптации отвечает не только работодатель, но еще и сам специалист, сотрудники в коллективе, менеджер по персоналу, наставник. Адаптация не всех специалистов проходит успешно потому, что некоторые условия ответсвенными за этопроесс не выполняются.

 • Помилки, за які можна сплатити саме грошима
  16 листопада 2018 98

  Зараз у компанії «ламають макітри» над тим, як виходити з конфузу, й намагаються не афішувати подальше розгортання подій навколо цього інциденту

← CtrlCtrl →
Стр. 7 з 1221

Рубрики публикаций

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору