Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації

  Публікації про роботу в Україні

  Сторінка 5 з 1315

  «Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.

  • Як навчитися розслаблятися у вільний час на роботі

   24 березня 205

   Робота – це не тільки суцільні робочі завдання з ранку до вечора, з восьмої до п’ятої чи з десятої до сьомої. На роботі також важливо вміти розслаблятися у вільний час, а навчитися цьому заняттю не так складно, якщо проявити вдумливий підхід і додати трохи креативності.

  • Резюме та супровідний лист - що спільного і відмінного

   23 березня 234

   Так, ці два поняття, так чи інакше, але перетинаються в своєму сенсі, проте кожне з них має власні правила оформлення та вимоги щодо змісту

  • Як визначити, що на роботі вас банально експлуатують

   23 березня 250

   Не кожна компанія і тим паче не кожен начальник будуть ставитися до своїх працівників з повагою і подякою за їхню роботу. На жаль, часто трапляється так, що керівник банально використовує своїх підлеглих, і про кар’єрний розвиток на цій роботі годі мріяти.

  • Історії успіху: мадемуазель Коко

   22 березня 198

   Її називають «жінкою-легендою» та «жінкою-епохою», й це не є перебільшенням, якщо подивитися на її величезний внесок у розвиток суспільства

  • Як ефективно поєднувати кілька робіт?

   22 березня 233

   Чимало українців змушені працювати на двох роботах. Тут можна виділити декілька причин. Але в будь-якому випадку виникає питання: як навчитися майстерно поєднувати кілька робіт? Адже виконання завдань на двох або навіть трьох роботах забирає чимало сил та енергії, і вільного часу майже не залишається.

  • Як доводити справи до логічного завершення

   18 березня 215

   Здавалося б, усе просто: почав справу – заверши її, скільки б часу на це не пішло. Але досить часто все відбувається рівно навпаки – справа почата, можливо, навіть половину діла зроблено… а далі все зупиняється, наче хтось палку в колесо засунув.

  • Для чого та як треба регулярно оновлювати своє резюме

   18 березня 290

   Оскільки й ваш досвід професійний, й життєвий постійно оновлюються, це саме стосується й вашого резюме, яке також треба постійно поновлювати, вказуючи в ньому найбільш «свіжу» інформацію

  • Вчимося говорити чітко, грамотно і лаконічно

   17 березня 244

   Спостерігаючи за публічними виступами знаменитостей та політиків, чи не кожен з нас мріяв говорити так само чітко, лаконічно і виважено, беручи в полон і камерну публіку в невеликому кінотеатрі, і величезний стадіон, який реве від захвату від кожного слова.

  • Як пухнасті улюбленці допомагають долати стрес?

   16 березня 156

   Якщо ви любите цих тварин і не уявляєте своє життя без них, давайте разом із Jobs.ua розглянемо таке цікаве питання, як родина котячих допомагає своїм господарям долати повсякденний стрес.

  • «Й жнець, й швець...»: як швидко стати «мультизадачним працівником»

   16 березня 181

   Виконуючи не складний алгоритм робочих дій та тренуючи де-які власні «м’які вміння» (soft skills), людина здатна опанувати й таке вміння, в тому числі.


  ← CtrlCtrl →
  5 з 1315

  Рубрики публикаций

  Шукаєте роботу?

  Шукаєте персонал?

  Часто шукають

  ↑ Вгору