Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації

  Публікації про роботу в Україні

  Сторінка 5 з 1353

  «Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.

  • Благодійна стипендія для представників літературної спільноти: подробиці в статті

   20 квітня 106

   Розуміючи ті непрості обставини, в яких опинилися представники літературної спільноти, фонд «Відродження» та Український ПЕН-клуб оголосили програму стипендій для письменників, перекладачів, есеїстів, філософів, літературних критиків, які залишаються наразі в Україні і мають фінансові труднощі через війну.

  • Як успішно рости всередині компанії

   19 квітня 92

   Кар’єрне зростання всередині компанії вигідне обом сторонам трудових відносин. Керівництву компанії це вигідно, бо краще на посаду призначити спеціаліста, який вже деякий час працює в компанії, аніж шукати стороннього фахівця. Та й самі співробітники, яких цікавить кар’єрний розвиток саме в цій компанії, проявляють більше зацікавленості до робочих процесів.

  • Формат ЗНО 2022 року

   19 квітня 139

   Новий формат проведення ЗНО 2022

  • Що почитати під час війни, маючи під рукою тільки телефон?

   18 квітня 169

   Це питання доцільно розглянути з двох причин. По-перше, купувати книги і до війни було недешевим задоволенням, а зараз – тим більше. А от читати чудову літературу, маючи під рукою тільки телефон – можна запросто. І все, що для цього потрібно – це, власне, телефон і десять-двадцять хвилин перерви на робочому місці.

  • Вчимося правильно пояснювати відсутність досвіду роботи

   17 квітня 173

   Розділ досвіду роботи повинен бути заповнений в будь-якому разі, навіть, якщо ви справді до цього не працювали, мали незначний досвід роботи або знаходились в довгостроковій відпустці.

  • Як правильно скласти комерційну пропозицію

   16 квітня 88

   Вчіться складати бездоганний документ з Jobs.ua, як покроково формувати комерційну пропозицію у сфері продажу.

  • Підліток шукав роботу під час війни й став зіркою мережі

   15 квітня 166

   Нове воєнне положення примушує до нестандартних пошуків, нестандартних ідей і сміливості. Таким чином підліток з Кривого Рогу Тимофій Карч не тільки знайшов підробітку, але й став зіркою мережі.

  • Як позбутися почуття провини під час війни

   14 квітня 201

   Деякі українці, що живуть не в зоні активних бойових дій можуть відчувати провину, що з ними все нормально, хоча деяким їх співвітчизникам доводиться жити майже під кулями. Таке почуття виникає найчастіше під час війни або несприятливих екстремальних подій. Jobs.ua зібрали для вас поради, як поратись з синдромом, якщо помітили в собі відчуття провини та само докори.

  • Прості практики, щоб знизити тривожність та ефективно працювати

   14 квітня 165

   Всім нам буває складно зосередитися на робочих завданнях, особливо в цей непростий час. А щоб ухвалювати правильні рішення на роботі, щоб ефективно працювати – погодьтеся, потрібно залишатися при здоровому глузді. Але що робити, коли «підступає», особливо на робочому місці?

  • На Тернопільщині запрацювали підприємства, які переїхали з інших областей

   13 квітня 157

   Щоб врятувати бізнес, який працює в містах, що перебувають під загрозою бомбардування та знищення, керівники підприємств змушені приймати нелегкі рішення щодо переїзду в західні області нашої країни. Портал з працевлаштування Jobs.ua дізнавався, яка ситуація з підприємствами, які здійснили релокацію на безпечну територію, а саме на Тернопільщину.


  ← CtrlCtrl →
  5 з 1353

  Шукаєте роботу?

  Шукаєте персонал?

  Часто шукають

  ↑ Вгору