Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Публікації

Публікації про роботу в Україні

Сторінка 5 з 1221

«Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.

 • Вакансии антарктической экспедиции "бьют рекорды" по количеству соискателей
  6 грудня 2018 128

  На украинскую станцию «Академик Вернадский» должны отправиться только дюжина этих самоотверженных сотрудников.

 • "Гладить собак за 100 долларов в час" - новая вакансия мечты!
  5 грудня 2018 216

  Среди комментариев, размещенных под объявлением об этой вакансии, много высказываний о том, что данное предложение «слишком хорошо, чтобы быть правдой». Однако это так. Еще одна вакансия мечты- и с этим соглашаются все комментаторы.

 • Не молчите на собеседовании
  4 грудня 2018 138

  На собеседовании психологические, ситуационные и профессиональные вопросы часто выбивают соискателя из колеи и иногда даже вводят в ступор. Многие соискатели при этом принимают позицию обхода неловких моментов, избегают острых углов, отмалчиваются. Но не все работодатели считают такой подход правильным и грамотным. Сегодня мы разберемся, почему молчание – не всегда верный выход и как обычно работодатели воспринимают подобное поведение соискателей на собеседовании.

 • Затверджені святкові дні на 2019 рік
  4 грудня 2018 166

  Для тих свят, що припадають на вихідний день, передбачено додатковий вихідний.

 • Середня зарплатня в Україні зростає
  4 грудня 2018 98

  Розрахунки де-яких експертів, працюючих з ринком праці України доводять, що зріст реальної середньої зарплатні з урахуванням інфляції складає 14,2% за рік. Також, у Міністерстві економічного розвитку і торгівлі відмітили, що середня зарплатня у країні у 2,5 рази вище за мінімальну

 • В Україні вводять "європейські штрафи"
  4 грудня 2018 90

  Тільки за період с січня по жовтень цього року, контролюючи органи знайшли 7 300 неоформлених працівників.

 • Як навчитися звільняти співробітників
  3 грудня 2018 45

  Одним з важливих обов’язків керівника є уміння звільняти співробітників. Рани чи пізно з цим завданням стикаються абсолютно всі роботодавці. Молодим недосвідченим роботодавцям дуже важко і складно зробити це вперше чи вдруге. Чим далі, тим все точніше приходиться розуміння того, що це обов’язковий навик, без якого просто неможливо обійтися. Саме тому заданням для кожного роботодавця є навчитися цьому умінню як можна скоріше. Jobs.ua пропонує для вас декілька рекомендацій щодо того, як навчитися робити це.

 • Как управлять изменениями в команде
  2 грудня 2018 57

  Чтобы управлять изменениями в команде необходимо владеть особенным чутьем, которым владеет руководитель. Этому можно и даже нужно научиться любому начальнику и лидеру, чтобы отслеживать, быстро реагировать и корректировать работу коллектива и каждого члена в отдельности. Процесс этот достаточно сложный и долгий.

 • Коли робота потребує змін
  30 листопада 2018 52

  Не менш важлива й наявність впевненості «у завтрашньому дні», яку ваша компанія може давати вам, а може й ні

 • Мысли об увольнении
  30 листопада 2018 53

  Как правило, основными причинами появления таких мыслей становятся регулярные конфликты, возникающие как с руководством, так и внутри работающих коллективов

← CtrlCtrl →
Стр. 5 з 1221

Рубрики публикаций

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору