Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації

  Публікації про роботу в Україні

  Сторінка 3 з 1353

  «Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.

  • Що подивитися в українському сегменті YouTube на вихідних?

   6 травня 133

   Jobs.ua пропонує вашій увазі найцікавіші українські YouTube-канали, щоб відпочити на вихідних від роботи та зарядитися бадьорим настроєм в цей нелегкий час.

  • Поради: як шукати роботу під час війни

   5 травня 119

   Jobs.ua пропонує розглянути головні аспекти пошуку роботи під час війни, а також надасть купу слушних порад, що треба зробити перед початком пошуку нової роботи в цей період.

  • War-work balance – як продовжувати роботу, якщо в країні війна?

   5 травня 94

   Здається, з 24 лютого триває один нескінченний жахливий день, в який нашу країну занурили «сусідоньки», які «ніколи ні на кого не нападають». І якщо вас всерйоз турбує питання, як продовжувати роботу, якщо в країні війна – можливо, викладені нижче поради допоможуть впоратися із щоденною тривогою та невизначеністю.

  • Поради, як підтримати свій бізнес під час війни

   4 травня 97

   Всі ми розуміємо, що ведення бізнесу сильно постраждало під час війни. Але як підтримати свій бізнес, щоб мати змогу надалі працювати і отримувати прибуток, платити податки та допомагати економіці?

  • Оновлення порядку обчислення середньої заробітної плати

   3 травня 130

   Від 26.04.2022 р. №486 затверджено постанову щодо змін до Порядку №100, за яким рахується середня зарплата для оплати відпускних, компенсації, відрядження, для мобілізованих.

  • Що таке релокейт і чи готові ви до нього?

   3 травня 83

   Релокейт – це зміна місця проживання. Але як збагнути, наскільки вам це потрібно? І взагалі – чи готові ви до нього? Адже в реальності все може виявитися не так безхмарно, як ви собі уявляли.

  • Декілька важливих порад, як не розкисати під час війни

   2 травня 128

   Портал з пошуку роботи та працевлаштування Jobs.ua продовжує публікувати поради, як підтримувати себе в умовах війни. Адже психологічна стійкість – це не лише важлива передумова для підтримання власної психіки в стресових ситуаціях, а й важливий фактор задля збереження працездатності на високому рівні.

  • Що таке характеристика з місця роботи та навіщо потрібна

   30 квітня 103

   Jobs.ua пропонує докладніше розглянути особливості документу та навчитися складати його на всі випадки життя.

  • Психологічна резільєнтність - основний навичок під час війни

   29 квітня 205

   Сайт пошуку роботи Jobs.ua ділиться досвідом, як розвивати психологічну резільєнтність, щоб швидко адаптуватись до змін в цей непростий час.

  • Допоможемо наблизити нашу перемогу!

   28 квітня 501

   JOBS.UA з перших днів російської агресії підтримує своїх співвітчизників і надає допомогу всім, хто її потребує в Україні й за кордоном. Лише об’єднавшись ми зможемо перемогти, ми зможемо здолати всі труднощі й відбудувати нашу рідну Україну.


  ← CtrlCtrl →
  3 з 1353

  Шукаєте роботу?

  Шукаєте персонал?

  Часто шукають

  ↑ Вгору