UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Публікації

Публікації про роботу в Україні

Сторінка 3 з 1393

«Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.

 • Як зберегти ментальне здоров’я під час війни

  12 листопада 2023 428

  Питання, винесене в заголовок статті, цікавить багатьох українців. І справді, як лишатися психічно стабільним в умовах повномасштабної війни, яку агресор затіяв майже два роки тому? Спробуємо з’ясувати.

 • Лагідна українізація - як перейти на українську мову всім колективом

  8 листопада 2023 801

  Дієві поради, як впровадити українізацію в команді лагідно та покроково.

 • Як донести до керівництва, що ви вже не «вивозите»

  5 листопада 2023 447

  Проблема професійного вигорання турбує кожного другого українця в наш час. Парадоксально, але тільки деякі співробітники наважуються повідомити про цю проблему керівництву. Чому так відбувається і як правильно припіднести начальству думку, що ви вже не «вивозите»?

 • Поради психолога про те, як справитись зі стресом на роботі

  2 листопада 2023 652

  Управління стресом доступне для більшості людей, слід тільки розвивати власну психологічну резильєнтність.

 • Чим звичка регулярно читати може допомогти вам в карʼєрі

  28 жовтня 2023 588

  В цій статті на Jobs.ua ми докладно розглянемо, чим звичка регулярно читати може допомогти кожному професійно розвиватися, зростати та ставати кращим експертом у своїй справі.

 • Робота на фрилансі: поради та лайфхаки

  27 жовтня 2023 463

  Працівники компаній часто мріють про фриланс, але тільки частина з них зважується покинути стабільність, яку пропонує компанія, і вирушити у вільне плавання. Розбираємося у цій статті, які поради та лайфхаки можна запропонувати людям, які хочуть перейти на фриланс.

 • Що приховують нестандартні запитання на співбесіді

  25 жовтня 2023 849

  У цій статті ми познайомимо вас із п’ятіркою найнетиповіших запитань на співбесіді, до яких рекомендуємо бути готовими. Матеріал буде корисним, як здобувачу, який збирається на інтерв’ю, так і тим, хто проводить співбесіди.

 • Хто такий Full-stack developer, скільки він заробляє і як ним стати

  22 жовтня 2023 443

  Однією з найпривабливіших позицій в сфері ІТ була і залишається професія фул-стек розробника. Але як стати настільки універсальним фахівцем? Розповідаємо, хто такі full-stack developer’и, скільки вони заробляють і як ними стати.

 • Як досягти балансу між віддаленою та офісною роботою

  18 жовтня 2023 766

  Гібридний формат роботи — популярна тенденція сучасного життя кожного українця. Такий комбінований формат роботи все більше стає нормою для багатьох організацій не тільки в Україні, а й по всьому світу.

 • Як робота з менторами впливає на кар’єру

  15 жовтня 2023 483

  Навіть якщо ви думаєте, що наставник на робочому місці вам не потрібен… швидше за все, що він таки потрібен. Чому потрібен, запитаєте ви? Давайте дізнаємося, як робота з менторами впливає на кар’єру.


← CtrlCtrl →
3 з 1393

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

Часто шукають

↑ Вгору