«Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.
Українській і світових ринок праці стоїть перед великими змінами, що внесуть конкретні корективи в їх спрямованість. Розбираємось сьогодні з Jobs.ua, що це за зміни.
Двадцять третього березня Президент України підписав Закон №2136, який передбачає суттєві зміни до КзпП під час війни. Портал з працевлаштування Jobs.ua пропонує розглянути основні зміни до чинного законодавства про працю.
Портал з працевлаштування Jobs.ua пропонує з’ясувати, як ведеться фрілансерам під час війни, а також спрогнозуємо, які професії будуть актуальними після завершення війни.
Сотні тисяч українців з початком бойових дій змушені шукати прихисток в західних областях України. Безумовно, чимало з них відчувають провину вцілілого, і найкращий спосіб, як її позбутися та почати приносити користь державі – це влаштуватися на роботу.
При таких змінах, існує логічна вірогідність зростання й загального показника розміру середньої заробітної платні в Україні
Сучасна мінімальна заробітна платня в Україні, що станове 5 000 гривень, таким чином зростає на чималі 30%
В цій статті поговоримо про те, як виглядає середньостатистичний портрет українського ІТ-спеціаліста, а також – ІТ-спеціалістки, адже цю чудову перспективну професію починає опановувати все більше жінок і дівчат.
Станом на серпень кількість офіційно безробітних українців тримається на позначці 516 тис. осіб. Близько половини від півмільйона безробітних громадян України – люди з дипломом ВНЗ.
Початок літа ознаменувався тим, що майже на всій території України відбулося послаблення карантинних заходів, а це означає, що люди поступово повертатимуться до звичних умов праці. Не всі, звичайно, адже багато хто зміг адаптуватися до дистанційного режиму роботи. Але для тих, хто повертається на своє звичне місце, сайт Держпраці опублікував усі необхідні роз’яснення, як «правильно» повернутися до передкарантинного режиму праці.
При цьому, кількість українських шукачів, що претендують на одне робоче місце, має градацію, залежно від регіону мешкання