«Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.
За статистикою, рекрутери на вивчення одного резюме затрачають 1-2 хвилини. І це не дивно, адже досить часто їм доводиться проглядати сотні резюме на конкретну вакансію. А відтак виникає питання – як успішно скласти резюме, що в ньому писати, а що не писати?
В некомерційні організації йдуть працювати не лише за покликом серця. Це одне з поширених хибних уявлень – втім, як і той факт, що в некомерційних установах фігурує низький рівень зарплат і, відповідно, низький рівень кваліфікації співробітників. В цій статті пропонуємо вам розвіяти ці хибні уявлення, і найголовніше – поговоримо про специфіку пошуку роботи в некомерційних організаціях.
Перевірте наступні базові пункти перед відправкою резюме роботодавцю.
Співбесіда на омріяну вакансію – хвилююча річ. Від того, як ви себе проявите, спілкуючись з ейчаром, залежить багато. Усвідомлюючи це, можна легко перехвилюватися, а то й узагалі – запанікувати. Отже, давайте з’ясуємо, які помилки можуть бути на співбесіді і як їх уникнути.
Трапляється так, що працівник звільняється з однієї компанії, щоб влаштуватися в іншу, з вигіднішими умовами праці, або ж розпочинає власну справу. А потім через деякий час щось не зростається, і він повертається на попереднє місце роботи. Портал Jobs.ua пропонує розглянути, що спонукає таких працівників полишати роботу, і як з комфортом повернутися на своє колишнє робоче місце.
Розділ навичок в вашому резюме дає змогу роботодавцю побачити, якими навичками вашої посади ви володієте. Ця стаття допоможе вам розібратися з цими питаннями та навчить правильно описувати професійні навички для вашого резюме.
Відчуваєте, що ваша зарплата повинна бути більшою ніж є, а роботодавець замовчує та обходить стороною це питання? Не затягуйте з вирішенням цього питання й беріть ініціативу в свої руки.
Найпоширеніша причина, по якій не вдається завести потрібні зв'язки – проблема комунікації. Тож давайте розглянемо поради, які допоможуть завести корисні професійні зв’язки.
«Хочу працювати, але не можу знайти роботу». Досить часто можна почути цю фразу від друзів чи родичів. І ніби все з людиною гаразд, вона хоче працювати, хоче витрачати свій час на заробляння грошей і побудову кар’єри, але пристойну роботу не вдається знайти. Давайте з’ясуємо, що робити, якщо довго шукаєте роботу.
Якщо вам цікаво, що робити в такому становищі та чи варто спробувати «вийти» на цю посаду – читайте у статті.