«Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.
Мозок таких людей працює на високих оборотах, і час від часу йому потрібне своєрідне перезавантаження. Та й нам усім воно іноді потрібне, щоб долати щоденний стрес на роботі.
Багатьох здобувачів питання про заробітну плату на співбесіді ставить у незручне становище, тому сьогодні разом із Jobs.ua розбираємось, як оголосити бажану заробітну плату на співбесіді.
Щастя – це відчуття певного спокою і рівноваги, коли навіть буремні ситуації сприймаєш дещо по-іншому. Мудріше, чи що. В сенсі, не реагуєш одразу негативними емоціями, а намагаєшся відсторонено підійти до кожної такої ситуації, відсторонено і усвідомлено. Але не всім вдається таке провернути – це складно виконати надто темпераментним особам.
Вміння працювати з інформацією самостійно – важливий навик сучасного працівника. Тому давайте з’ясуємо разом із Jobs.ua, як спростити собі пошук потрібної інформації.
На жаль, для чималої кількості українців, регулярні спізнення на роботу, вже встигли увійти до звички, яка почалася із невеличких затримок «на каву» або таких, що відбувалися за іншими, цілком «неважливими» обставинами
Якщо вам до болю знайома ситуація, коли робота не приносить задоволення, коли вам, так би мовити, доводиться «тягнути лямку» через дані собі та іншим людям обіцянки і зобов’язання – тоді ця стаття для вас.
Не знаєте, як поводити себе, щоб вас взяли на роботу? Рекомендуємо вам ознайомитись з ефективними порадами тут на Jobs.ua.
Пошук роботи для кожного здобувача - це серйозна справа. А як інакше, вирішується доля майбутнього працевлаштування. Тому хвилювання, факапи, страхи цілком можливі та зрозумілі. Звісно ж, при пошуці роботи трапляються помилки, але інколи ми допускаємо такі, що неочікувані та непередбачувані. Залишайтесь з Jobs.ua і можливо помітите, де так само робите помилки, збираючись на співбесіду з роботодавцем.
Ви найняли на роботу нового співробітника і хочете, щоб він швидше втягнувся в роботу та почав одразу приносити ефективні результати. Перші дні й навіть тижні роботи на новому місці той ще стрес. Щоб це відбувалось швидше, допоможіть йому адаптуватися в колективі.
Як правило, людина працює не лише заради отримання фіксованої фінансової винагороди у вигляді заробітної платні. Навіть ті, хто не бачить себе на кар’єрних сходах, з часом залюбки приймуть будь-яку пропозицію підвищення.