«Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.
Хочеш втратити друга – позич йому гроші. Всім відоме це твердження, і чимало людей втрачали друзів після цього. Але не менш справедливим є ще одне негласне правило: друзів також не варто наймати до себе на роботу.
Давайте з’ясуємо, де саме на співбесіді можна проявити трошки тактичної хитрості. А чи називати це маленькою брехнею – це вже радше семантичні нюанси.
Що вам спадає на думку, коли чуєте слова «усвідомлений, усвідомлення»? Для когось вони асоціюються з внутрішньою гармонією, душевним спокоєм та медитацією. Але в останнє десятиліття це поняття все частіше асоціюють з кар’єрою. То як будувати усвідомлену кар’єру в сучасних реаліях – спробуємо з’ясувати?
Більшість продавців втрачають клієнтів через одні й ті самі помилки. Портал з працевлаштування Jobs.ua зібрав найочевидніші з них в цій статті.
Проведене опитування щодо зацікавленостей користувачів сайту керівними посадами показало цікаві результати, з якими ми хочемо поділитися з вами.
Нещодавно ми розповідали про особливості професії Front-end розробника – спеціаліста, який займається створенням клієнтської частини сайту. Але не менш важливою є професія Back-end розробника, про яку й поговоримо в цій публікації.
Розглянемо об’єктивні причини, чому власникам бізнесу варто задуматися над ідеєю встановлення сейфу в офісі.
Бажане запрошення на співбесіду! А це значить, що ви переходите до важливого етапу, де вам необхідно справити враження на роботодавця.
FrontEnd розробник - спеціаліст, що відповідає за зовнішню частину вебсторінки сайту, відтворюючи у верстці ідею візуального задуму дизайнера, а також логіку взаємодії самого користувача. Іншими словами, це та людина, що має чітке уявлення, як краще реалізувати той чи інший функціонал сайту.
Від апатії до депресії веде тоненька стежка. Як не ступити на неї, як не дати апатії перетворитися на депресію – в матеріалі від Jobs.ua.