«Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.
Роботу можуть отримати не тільки люди… а й тварини. Звичайно, зарплату за це вони не отримають, та й скільки їм потрібно – корм і прихисток, щоб укритися від негоди. І дрібка людської любові, якщо пощастить.
Давайте на прикладі французьких фермерів розглянемо разом із Jobs.ua, як вони намагаються зацікавити молодь своєю благородною працею.
Нам часто бракує часу на навчання та саморозвиток. Здавалося б, це нескладно – приділити щодня по двадцять хвилин вдосконаленню англійської мови та фізичним вправам (як приклад), але в реальності все виявляється зовсім навпаки. Тож давайте в цій статті розглянемо «феномен незавершених справ», а також розберемося, що з усім цим робити.
Якщо плануєте переходити в сферу ІТ, зверніть увагу на ринок мобільних ігор, який розвивається швидкими темпами навіть попри пандемію.
Зненавидіти те, що ви робите, можна з багатьох причин. Наприклад, це може бути пов’язано з віковими змінами в організмі, коли після тридцяти п’яти, а то й після тридцяти настає криза середнього віку. Зрештою, можуть інші причини віднайтися, через які ви збагнете, що посадові обов’язки давно стали нецікавими та прісними, а ненавидіти свою роботу вже перетворилося в звичайну буденність.
Яке непросте питання винесено в заголовок статті, як вважаєте? І ніби вакцинація – річ потрібна, але й примусово вакцинувати – хтось потрактує це як порушення прав людини, адже примусово такі речі здійснювати нібито не можна. А чи справді не можна?
В одній із попередніх статей Jobs.ua писали про те, на що здатен наш мозок. А зараз спробуємо з’ясувати, як змусити мозок не лінуватися.
Виконати все неможливо, але можливо закрити основні задачі. Для того, щоб успішно закривати їх, необхідно правильно оцінювати, які завдання першочергові, а також уміти розставляти пріоритети.
Все частіше керівники великих українських компаній обирають коворкінг в якості нового формату організації робочого простору. Саме він стає компромісом між цими двома видами зайнятості, де процес роботи, творчості, взаємодії з колегами і партнерами проходить в новому більше продуктивному форматі.
Cпробуємо відшукати методи контролю та мотивації робочого колективу на дистанційній роботі, щоб ефективно будувати свій процес керівництва.