«Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.
Ваша креативність – це той цінний капітал, який може принести чимало користі і вам особисто, і компанії, в якій ви працюєте. Тож давайте дізнаємося в цій статті, як підвищити власний рівень креативності на роботі.
Якщо ви полюбляєте слухати музику під час роботи, давайте разом з Jobs.ua спробуємо з’ясувати, чи можна скласти ідеальний плейліст для роботи.
Знати б такі важелі впливу на роботодавця, які гарантовано дають підвищення зарплати чи підвищення по кар’єрним сходам. Jobs.ua розкаже, як правильно заводити ділову розмову, та що говорити директору щодо підвищення заробітної плати.
Дослідження робочого персоналу в Україні виявило, що понад 40% робітників працює не за фахом. До зміни професії американці відносяться досить легко і міняють сферу діяльності до 10 раз за життя, в Україні такі показники майже доходять до 4-х. Якщо ви серйозно настроєні на зміну професії в свої 30 років, то Jobs.ua має для вас ефективні поради та покрокову інструкцію, як змінити професію.
Помітили в своєму колективі токсичних співробітників? Завдання менеджера з персоналу або керівника вчасно вирізнити токсичних співробітників та запобігти впливу їх токсичності на колектив через грамотне управління.
Карантинні обмеження пов’язані з пандемією Covid-19 досі діють по всій території України. У зв’язку з чим стають актуальними питання щодо наступної реалізації та трансформації робочого процесу, зокрема питання про надання відпустки під час карантину та дистанційної роботи.
Цей стан особливо добре знайомий творчим людям. Вони вміють занурюватись у роботу (читай творчість) і нічого не помічати навкруги. Телефонні дзвінки і сповіщення на телефоні? В стані «потоку» ви їх навіть не зауважите, адже будете захоплені виконанням робочих задач.
Для того, щоб заробітки за допомогою фрілансу були вдалими, не забувайте про такі розповсюджені помилки, які часто стають перешкодами у роботі спеціалістів такого типу
Про історію появи непотизму, які його наслідки для бізнесу та працівників, відомі приклади з історії – читайте в цій статті.
Коли в компанії змінюється керівник, підлеглі досить гостро сприймають ці зміни, бо до нового завжди звикаєш досить довго. Саме тому на початку, вам необхідно вирішити декілька найперших завдань: побудувати нові відносини зі своїми підлеглими, в минулому колегами; утворити дружній, надійний колектив для комфортної подальшої роботи.