«Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.
Для багатьох керівників на це питання знайдеться лише ствердна відповідь. Мовляв, зарплата регулярно переглядається, і премія час від часу виплачується – так чого ще хотіти? Але чи так це насправді? Чи дійсно ця схема працює настільки ефективно, як зазвичай вважають керівники? Давайте спробуємо розібратися в цьому питанні.
Шановні наші користувачі! Щиро вітаємо всіх із наступаючим визначним для нашого суспільства святом – Днем незалежності України!
Jobs.ua пропонує вам на прикладі такої професії, як письменник, розглянути важливість одного практичного вміння. Дотримуйтесь його, і ви навчитеся працювати менше, але встигати при цьому – значно більше.
Під час жорсткого карантину деякі компанії частково, а деякі повністю дотримувались віддаленої роботи. І це допомогло продовжувати підтримувати малий та великий бізнес на плаву. На сьогоднішній день МОЗ продовжує прогнозувати осінній спалах захворюваності та повернення карантинних умов. А це значить, що проблема переводу команди керівником на дистанційну роботу в будь-який момент актуальна.
Давайте з’ясуємо, як запобігати конфліктам з керівником, і вирішувати їх, якщо вони все ж виникли. Звичайно, не всі ситуацію можна вирішити на свою користь, але більшість із них, принаймні, можна спробувати вирішити позитивними методами.
Осучаснити робоче місце в офісі – та й сам офіс – допоможуть електронні пристрої на основі мікрокомп’ютера Raspberry Pi. Його можна придбати за кілька десятків доларів, а на його базі виготовити електронні пристрої, які привнесуть щось нове в атмосферу вашого офісу. Давайте розглянемо разом з Jobs.ua, які пристрої маються на увазі.
Ваш керівник - така ж сама людина, як і ви, з особистими почуттями, пріоритетами та цілями. А це значить, що в більшості випадків з ним цілком реально знайти спільну мову.
Змусити співробітників ділитися знаннями насильно, як і отримувати від когось знання, неможливо, а ось вирощувати подібну культуру професійного обміну досвідом можна і навіть потрібно. Для роботодавця це комплексне управління знаннями колективу, і він повинен вміло управляти цим ресурсом.
Працювати ночами – це не для всіх. Щоправда, така робота має свої приємні бонуси – коли вранці заспані люди ідуть на восьму чи на дев’яту ранку на роботу, працівник з нічної зміни іде відпочивати. Але чи так все безхмарно? І чим насправді доводиться розплачуватися за можливість жити і працювати не так, як усі – принаймні, не як більшість?
Все частіше феномен синдрому самозванця став з’являтися в обіході психологів та робочій лексиці. Ця проблема все більше набуває популярності, тому що багато робітників помічають її у себе.