«Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.
«Працювати потрібно не 12 годин, а головою», – сказав Стів Джобс і попав прямо в ціль. Так хочеться працювати не більше, а з розумом. Не засиджуватися вечорами та у вихідні, і при цьому вважатися справжнім майстром. Тільки ось як, якщо справ завжди занадто багато?
Як фрілансерам залишатися мотивованим на роботі, і встигати зробити все заплановане, і навіть більше? Разом з Jobs.ua спробуємо розібратися в цьому.
Адепт «цифрового мінімалізму» Кел Ньюпорт пропагує ідею зосередженої праці. Він вважає, що цінність глибокого занурення в роботу значно зросла в нашому інформаційно неспокійному 21-му столітті. Jobs.ua пропонує до вашої уваги «вижимку» з його бестселера «В роботу з головою».
Третього червня під час чергового засідання Кабміну було ухвалено проєкт Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обліку трудової діяльності працівника в електронній формі».
Скорегуйте сучасний бюджет вашої родини, з урахуванням нових кризових обставин
Кожен з нас потребує відпочинку, особливо після виснажливого робочого дня. Чудовим рішенням стануть кінострічки, перегляд яких можна вважати своєрідною медитацією.
Що таке «вік успіху»? Коли він закінчується і настає пора здатися й вирішити, що з вашою мрією покінчено? Відповідь проста – ніколи. Домогтися бажаного можна в будь-якому віці, стверджує експерти.
Неочікувана вимога сидіти вдома суттєво «вдарила» навіть по тим, кому повезло зберегти роботу
Довгоочікуваний уїк-енд, що нарешті настає, виявляється ще одним днем, який можна провести саме так та у тій самій обстановці, як й попередні?
Фахівці з профорієнтації допомагають зробити правильний вибір всім, хто до них звертається: якою справою займатися, яку професію обрати. Чи то стати психологом, чи кінооператором, або режисером, пілотом, програмістом, дизайнером... чи можливо відкрити свій бізнес. Профорієнтації – одна на все життя? Скільки разів можна проходити профорієнтацію?