«Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.
Розглянемо об’єктивні причини, чому власникам бізнесу варто задуматися над ідеєю встановлення сейфу в офісі.
Щоб краще розібратися в цьому питанні, портал з працевлаштування Jobs.ua підібрав для вас найефективніші варіанти саморозвитку, а наприкінці статті згадаємо також про золоте правило особистісного зростання.
Якщо ми говоримо про тести, розроблені дипломованими психологами, що витратили роки на дослідження того, як влаштована і як функціонує людська психіка – такі тести відкидати вбік як щось несуттєве все ж не варто. Такі тести дозволять чимало цікавого дізнатися про себе.
Виявляється, прокрастинувати можна з користю. Портал з працевлаштування Jobs.ua дізнавався, як провести з користю ті дні, коли нічого не хочеться робити, і коли найбільшим викликом на шляху до результату є власна лінь.
Як позбавитися від гніву та злості на роботі, та ще й екологічно, щоб без алкоголю, сварок і конфліктів? Це можна зробити за допомогою паперу і ручки. З деталями цієї методики портал з працевлаштування Jobs.ua пропонує ознайомитися нижче.
Основи фінансової грамотності повинні закладатися ще в юному віці. То як розмовляти з дітьми про гроші, щоб у дорослому віці вони вміли їх заробляти та цінувати? З’ясуємо разом із Jobs.ua.
Портал з працевлаштування Jobs.ua пропонує з’ясувати, які фізіологічні ознаки того, що ваша робота перестала приносити вам радість.
Відчуваєте, що ваші щоденні справи більше нагадують хаотичну мішанину з дій та вчинків, ніж певну упорядковану систему? Щоб день був прожитий ефективно, варто заздалегідь спланувати його. І краще це робити на світанку.
Портал з працевлаштування Jobs.ua давненько не публікував добірок корисної літератури. Тим паче, тих книг, які рекомендують прочитати найбагатші люди світу. Виправляємо цю ситуацію.
Здавалося б, формула успіху проста: чим більше зусиль докладеш, тим швидше дійдеш до фінішу. І в результаті таких дещо хибних висновків людина намагається зробити багато завдань, працює і викладається на вихідних, але бажаного результату немає. І тут виникає питання – як досягти омріяного успіху, докладаючи менше зусиль? Давайте помізкуємо над цим.