«Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.
Незважаючи на те, що офіційно карантин в Україні ще триває, багато працівників повертаються до офісів, а компанії поступово налагоджують свою діяльність. Однак тепер людям потрібно звикати до нових правил, розроблених МОЗ, спрямованих на підвищення безпеки праці. Слід ознайомитися з ними детальніше, щоб розуміти, у яких умовах доведеться продовжувати трудову діяльність
Критика не подобається нікому — це факт. Але на роботі часто виникають ситуації, коли потрібно застосувати «батіг» до колеги, щоб донести важливу інформацію. Однак і на помилки потрібно навчитися вказувати тактовно. Неконструктивна і груба критика може стати причиною конфлікту або скандального звільнення співробітника
«Виклик на килим» — один із найбільших страхів, притаманних найманим працівникам. Причому, незалежно од приводу (похвала або осуд), відвідування кабінету начальника – одна з найбільш неприємних процедур. Як тільки співробітник потрапляє в поле зору керівництва, він підсвідомо готується отримати порцію повчань
Коли дуже хочеться працювати в сфері ІТ-технологій, але кодити не вмієте і взагалі – це ні разу не ваше заняття, можна спробувати себе на іншій посаді.
Неспішна прогулянка в лісі чи парковій зоні – це вже своєрідна медитація, бо кожен з нас має можливість побути наодинці зі своїми думками. Але як зробити прогулянку ще приємнішою і кориснішою?
Як радити правильно? Багато людей навіть не задумуються, наскільки недоречними є їхні поради для інших. Бо, виходить, вони краще знають, що робити в тій чи іншій ситуації, як вчинити правильно. Але чи так є насправді?
Іноді виникають ситуації по роботі, коли хочеться з’ясувати, як просуваються справи з тим чи іншим завданням, але при цьому не хочеться видатися нав’язливим. Поради, наведені нижче, можна з успіхом застосовувати як в особистому житті, так і в ділових і робочих стосунках.
Студентство – одна з найбільш уразливих категорій пошукачів. Труднощі зрозумілі: відсутність професійного досвіду, щільний навчальний графік студента денного відділення, здавалося б, не передбачає можливості підробітку. Але ж…
В процесі тривалої роботи притуплюються почуття та емоції, притуплюється процес мислення. І постає цілком закономірне питання – як залишатися врівноваженим та енергійним, зосередженим і продуктивним? Спробуйте медитацію.
Вікенд — це привід розслабитися й набратися сил. Можливість не вставати за будильником і дозволити собі цілий день нічого не робити іноді грає злий жарт. За кілька днів, прожитих у такому ритмі, організм позбавляється тонусу. Особливо небезпечна така ситуація для тих, хто не веде активний спосіб життя