«Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.
Давайте розберемо більш детально, як порушення сна наносить шкоду вашій роботі.
Скажімо так – вирішити це питання раз і назавжди. Або, як мінімум, мінімізувати шкоду від роботи за клавіатурою. Як? Дізнайтеся в матеріалі від Jobs.ua.
І на завершення міні-циклу статей, як можна змінити себе за сто днів – загальні рекомендації і поради від Jobs.ua, як грамотно підійти до цієї нескладної програми тренувань.
Серед найдієвіших порад на всі випадки життя, безперечно, можна обрати ось цю: «Якщо не знаєте, чим зайнятися – займіться собою». Jobs.ua, продовжуючи тему попередньої статті, розповідає, як за допомогою нескладної програми тренувань подолати нелегкий період зміни сезонів.
До вашої уваги – стоденна програма фізичних навантажень, щоб без значних душевних втрат пройти нелегкий період зміни сезонів. "Зима близько", пам'ятаєте девіз Старків?
Зуби айтішника та клінчери – що це за терміни і як вони пов’язані із графіком роботи? Пропонуємо вам з’ясувати це разом із Jobs.ua, а також дізнатися про методи профілактики зубів ротової порожнини, особливо якщо ви маєте ненормований графік роботи або ж працюєте вночі.
Синдром вигорання багатьма психологами визнано проблемою двадцять першого століття. Декілька порад від Jobs.ua, як бути ефективним.
Гарвардська медична школа вияснила, що треть американців не досипають вночі, через що компанії втрачають мільйони. Добре, що й в Україні роботодавці потроху визнають актуальність цієї проблеми й інвестують в спеціальні тренінги.
В світі приблизно кожна п’ята людина жаліється на якість свого сну. Безперечно, з вами теж траплялися безсонні ночі, коли вранці прокидаєшся розбитим і пригніченим, а роботу потрібно йти робити, бо ж куди дінешся? Тому давайте поговоримо в цій статті, як покращити якість свого сну.
Повна назва статті мала б звучати так: «Про ментальне здоров’я і деякі ліки для нашого розуму, вимученого шаленим темпом життя». І мова не про пігулки, а про ті цілющі моменти, які нам дарує саме життя.