«Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.
Пошук роботи для кожного спеціаліста дається по-різному. Для когось пошук роботи дається швидко та просто, для когось виникають певні труднощі, подолати які не завжди вистачає зусиль та часу. Тоді починають з’являтися міфи про пошук роботи, які часто формують труднощі та страхи. В цій статті jobs.ua вирішили спростувати найпопулярніші міфи про пошук роботи. Насправді, їх досить багато, але сьогодні тільки п’ять.
Однією з основних завдань менеджера з персоналу - вчасне закриття вакансій компанії. Будь-якого роботодавця турбує лише одне питання в цьому випадку: «Як швидко робітник буде підібраний?» Коли у HR-спеціаліста є достатньо часу для цього, то підібраний кандидат не складає великих труднощів. Якщо часу обмаль, то менеджеру з персоналу доводиться діяти в екстрених умовах і доволі коротших термінах. Саме тому будь-який менеджер з персоналу повинен мати навички швидкого пошуку спеціалістів на відкриту вакансію, проведення вакансій в короткий термін та аналітичні навички, щоб аналізувати здобувачів та відбирати найбільш відповідного вакансії спеціаліста.
Якщо передивитися статистику досліджень та опитувань, за допомогою яких вивчають фінансовий аспект життя громадян, можна побачити доволі неоднозначну картину
Інтроверти складають майже половину мешканців сучасної цивілізації, тож кожен другий з нас, так чи інакше, але може мати певні особливості характерні саме інтровертам
Тільки після цього, можна починати складати відгук на об’яву про вакансію, не забуваючи й тих правил, які потрібно враховувати при написанні такого документу.
Найчастіше, навіть такі освічені шукачі, як випускники медичних навчальних закладів чи медперсонал із досвідом, просто не знають де та як знайти роботу в медицині.
У будь-якому разі, такі моменти треба використовувати для того, щоб не просто покірно змінити свій профіль спеціаліста, але спробувати знайте дійсно своє зайняття.
Сьогодні більшість роботодавців не поспішають працевлаштовувати людей у зрілому віці. У деяких випадках це цілком виправдано, проте частіше за все це просто стереотипність мислення. Якщо порівняти факти, то ті, кому за 50, можуть ще позмагатися з тими, кому ледь 25. І дати фору.
Якщо, переглядаючи вакансії, ви шукаєте речення «Готові розглянути кандидата без досвіду роботи» або «Допоможемо розвинути необхідні навички», то ви потрапили за адресою. Адже зараз піде мова про те, як розірвати замкнуте коло: немає роботи — немає досвіду, немає досвіду — немає роботи.