«Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.
Перше робоче місце по-різному може вплинути на майбутнє людини. Деколи це розчарування, часто – хороша платформа для подальшої побудови кар’єри. На робочому місці людина проводить третину свого життя. Коли після закінчення навчального закладу постає питання про працевлаштування, необхідно свідомо підійти до його вирішення.
LinkedIn – це найбільша у світі соціальна мережа для пошуку та встановлення ділових контактів. Сайт допомагає дізнаватись про новини колег чи індустрії загалом, а також збирати в одному місці інформацію про свій кар’єрний шлях і професійні досягнення.
Конституція нашої держави чітко доводить та навіть гарантує той факт, що громадянин має отримати зароблену заробітну платню, та ще й, отримати її вчасно.
Деякі рекламні проекти наполягають на тому, що усі ми повинні залишатися собою, але це не стосується нехтування правилами, які можуть бути прийнятими у певних напрямках діяльності або компаніях.
Де-які звички можуть бути настільки корисними, що стають здатними змінити все життя людини
Якщо театр починається з вішалки, то будь-яка організація чи фірма починаються з телефону. Він, немов, нервова система організму будь-якого підприємства. Адже ефективності можна досягти лише в тому випадку, якщо на належному рівні буде працювати телефон. Але, чи вміємо ми правильно говорити по телефону?
Деякі спеціалісти в період пошуку роботи намагаються приділити максимально уваги резюме. Вони його ретельно вичитують, часто дописують, переписують і виправляють його. Але спеціалісти сфери рекрутингу стверджують, що постійне переписування і вдосконалення резюме не прискорює пошуку роботи, а в деяких випадках навіть шкодить. Саме тому для спеціаліста дуже важливо вчасно припинити виправляти резюме, а краще зосередитись на інших більш ефективних способах прискорити власне працевлаштування.
Результативність співбесіди на пряму залежить від схильності обох сторін та позитивному перебігу спілкування між ними. Здобувач і сам може відчути чи з’вявився цей зв’язок між ним та роботодавцем. Зробити це можна, будучи активними, зацікавленими, а для цього задавати влучні та правильні питання на співбесіді. І ставлячи питання роботодавцю чи HR-менеджеру, треба також мати почуття такту, бо можете розчарувати його. Якщо ви за собою помітили, що у нестандартних ситуаціях ви можете ставити безглузді питання, то, можливо, для вас стане виходом й справді ні про що не питати.
Пошук роботи для кожного спеціаліста дається по-різному. Для когось пошук роботи дається швидко та просто, для когось виникають певні труднощі, подолати які не завжди вистачає зусиль та часу. Тоді починають з’являтися міфи про пошук роботи, які часто формують труднощі та страхи. В цій статті jobs.ua вирішили спростувати найпопулярніші міфи про пошук роботи. Насправді, їх досить багато, але сьогодні тільки п’ять.
Коли ми погоджуємося на нову роботу, то перш за все думаємо про те, що доведеться робити або ким треба бути. Чи достатньо цього? Відповідь можна знайти у статті.