«Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.
Перед запрошенням спеціаліста на співбесіду роботодавець повинен ретельно вивчити досвід роботи спеціаліста та виявити як сильні, так і слабкі місця. Чесно кажучи, роботодавець читає резюме з метою пошуку причин відмови. Для цього він приділяє увагу дрібницям: невідповідність датам, перебільшенням, незрозумілим фактам, уривкам фраз, які нагадують більше оголошенням з наявністю ключових слів. Роботодавець одразу помічає таку невідповідність та це стає першим дзвіночком, щоб замислитись над відмовою здобувачу або вияснити деякі неточності на співбесіді. Але якщо у роботодавця окрім вас є більш гідні резюме здобувачів, то до співбесіди навряд чи дійде.
Уявіть собі, резюме, які містять за об’ємом більше ніж два листи навіть не читаються роботодавцями або не дочитуються.
Щоб скласти ефективне резюме, яке точно прочитається роботодавцем, необхідно попрацювати не тільки над об'ємом, але й над змістом. А для цього потрібно відібрати найголовнішу інформацію про свій професійний досвід, а інформацію менш значущу опустити.
Такі кроки, іноді стають необхідними, вважаючи швидкість, з якою старіють професії сьогодення.
Тільки після цього, можна починати складати відгук на об’яву про вакансію, не забуваючи й тих правил, які потрібно враховувати при написанні такого документу.
Літо — це традиційно час для відпочинку, принаймні під час відпустки, канікул. Але при бажанні його можна витрачати з максимальною користю і покращити особистий бюджет. Найбільше можливостей у студентів, молоді, адже їм доступний більший часовий ліміт, а ресурси меш обмежені обов’язками перед родиною, необхідністю без перерв перебувати на постійному робочому місці.
Боятися співбесіди не має сенсу – бо це невід’ємна частина вашого працевлаштування.
Якщо ви зовсім новачок у сфері пошуку роботи і нервуєте при кожній співбесіді, то, напевно, ви задавались питанням, які саме причини впливають на рішення роботодавців щодо кандидатів на вакансію. Українські роботодавці діляться секретами та стверджують, що вже після проведення співбесіди знають, який здобувач зовсім не підходить, а який залишається під знаком питанням. В підсумку передзвонюють трьом - п’ятьом кандидатам, в результаті дломовляються з одним. Спробуємо вияснити причини, за якими роботодавці не передвзонюють здобувачам.
Пошук роботи - на стільки важливий та довгий процес для кожного здобувача. Коли гарних вакансій обмаль, спеціаліст готовий вибрати найкращу з тих пропозицій, які у нього є. Психологи стверджують, краще відмовитись від вакансій, які не виправдовують ваших цілей чи сподівань. Отже, в яких випадках, краще сказати «ні» роботодавцю?
До речі, проблема такої міграції полягає не лише у складнощах із нормальною роботою ринків праці країн.
Коли йдеться мова про активний пошук роботи, в хід йдуть всі зусилля здобувача. Він задіює свої ресурси та зусилля двадцять чотири години на добу. Але якщо ви являєтеся пасивним здобувачем і шукаєте роботу знаходячись працевлаштованими, то неможливо бути залученим в цю справу наповну. Пасивний пошук роботи. Який він та як його проводити таємно від керівника?