«Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.
Кар’єрний ріст - це невід’ємна частина професійного розвитку будь-якого спеціаліста. Де-хто з них проходить досить короткий шлях, а де-кому выпадає пройти довгий та досить нелегкий і заслужити своє місце в компанії та на кар’єрному шляху. Але у кожного кар’єрного росту на певній вакансії є свій пік з різних на то причин. Якщо ви досягли свого кар’єрного піку на посаді в компанії і не знаєте куди рухатись далі, ця стаття саме для вас.
Наявність рекомендаційного листа завжди додавав здобувачу впевненості, а работодавцю довіри саме цьому кандидату. Одна з особливостей рекомендаційного листа - надання його колишнім роботодавцем найкращим спеціалістам задля затвердження їх професійного досвіду та умінь. Як ви вже зрозуміли, видається такий лист тільки працьовитим, але мріє про нього кожний працевник. Сьогоднішня наша стаття присвячена тому, як отримати рекомендаційний лист від минулого роботодавця для подальшого працевлаштування.
Компанія шукає спеціаліста на вакантне місце за вакаснією. Багато охочуючих спеціалістів у найближчий час знайти роботу, тому вони відгукуються на запит роботодавців і більшість з них буде запрошена на співбесіду. Молоді спеціалісти відчувають невпевненість та страх перед відвідуванням співбесіди. Особливо їм цікаво, які питання задають на співбесіді роботодавці, бо брак досвіду говорить за себе.
Для тих, хто має необхідність у тимчасовому заробітку, літо презентує також, безліч можливостей.
Пошук роботи - особливий етап в житті кожного спеціаліста. Він потребує його весь вільний час та особливі навички, щоб стати найконкурентнішим серед здобувачів. Найважче для спеціаліста в цйей час є розпочати ці пошуки, бо найскладніше є саме підготовчий етап, який веде до співбесіди.
Таку інформацію повідомляють у прес-службі столичного центру зайнятості
Новая работа, коллектив и начальство иногда пугают. Но самым большим стрессом становится пробный период для кандидата. Будущий сотрудник должен проявить себя как личность и профессионал. Поэтому нужно знать, как пройти испытательный срок на работе и запомниться руководству компании.
Рекрутёры устали от банальностей в CV. Расхожие фразы про коммуникабельность, обучаемость и пунктуальность рассказывают им лишь о дефиците фантазии и реальных достижений у соискателя. Но есть и не такие очевидные шаблоны, которых стоит избегать при составлении CV. Сегодня разбираем, чего не надо писать в резюме и чем это заменить.
Люди меняют место работы по разным причинам: неудовлетворительная заработная плата, напряжённые отношения с коллегами, отсутствие возможности подниматься по карьерной лестнице и т. д. Однако в каждом отдельном случае разрывать рабочие связи окончательно и бесповоротно неразумно. Никто не знает будущего, не исключено возвращение или плотное взаимовыгодное сотрудничество с бывшим начальством. Перед тем как уволиться с работы, нужно всё продумать. Уход должен быть красивым и вежливым. Не стоит оставлять после себя негативные впечатления, массу нерешённых рабочих задач, неприятный осадок.
Неуверенность в себе погубила столько прекрасных возможностей стать успешным, востребованным и просто счастливым человеком! В повседневной жизни многих из нас преследуют страхи. Они мешают нам самореализоваться, получать высокую заработную плату, занимать престижную должность, найти достойного спутника жизни. Сегодня поговорим о тех, кто мешает удачно трудоустроиться.