«Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.
Продуктивність на роботі - єдиний показник ефективності спеціаліста. Продуктивність може бути підрахована завдяки аналізу та підрахункам як керівника, так і самим спеціалістом. Спеціаліст здатен підраховувати свою продуктивність хоч кожного дня, покладаючись на кількість виконаних завдань та їх якість. Відчуваєте, що продуктивність падає, та згасає запал на роботу? Шукайте способи підвищити свою продуктивність на робочому місці.
Є люди, що здатні не тільки пройти скрізь подібний жах, но й використати досвід, отриманий завдяки поразкам, як основу для створення того, що приводить їх до блискучого результативного успіху в житті
Ефективний трудовий процес неможливий без повноцінного відпочинку. Це необхідно фізіологічно і передбачено на рівні законодавства, в Трудовому кодексі (вихідні дні, відпустка). Динамічний темп життя, необхідність виконати максимум завдань за мінімальний період створюють велике навантаження, щільний робочий графік, психологічну залежність, що не дозволяє в повній мірі відпочити, навіть коли для цього з’являється вільний час.
Динамічний розвиток інформаційних технологій, різних сфер ринку підвищує актуальність віддаленої роботи, де найбільш важливий результат, а не фізична присутність людини в офісі. Формат відкриває хорошу перспективу збільшити свій дохід без відриву від основного виду діяльності, в декретній відпустці.
Літо - найкраща пора для відпочинку. Тому спеціалісти заздалегідь намагаються спланувати свої відпустки саме на цей час. Щоб відпустка не була зірвана та не приходилось повертатися до роботи, чи хвилюватися за недороблені справи, jobs.ua пропагандує розумний підхід до вибору та проведенню відпустки спеціалістом. Ця стаття саме про це.
У цей самий час, світовий ринок праці рухає розвиток у досить цікавих напрямках, визнаних прогресивними тенденціями на поточний рік.
Співбесіда - ділова зустріч, на якій роботодавець підбирає відповідного спеціаліста в компанію. Це досить відповідальна справа, бо за одну зустріч роботодавцю необхідно познайомитись зі здобувачем, як з людиною, оцінити його професійні здібності, дізнатися про головні якості. Тим паче, що на день роботодавець проводить таких співбесід досить багато та одразу сформувати якесь ставлення до пошуковця. Якщо вам сподобався спеціаліст на співбесіді та ви відчуваєте, що ця людина підходить на посаду в вашій компанії, то тримайте її обома руками та дайте їй зрозуміти, що ви цілком зацікавлені нею.
Це все нагадує автосугестію – процес самонавії, призваний поселити у словах та діях людини рішучість й впевненість у своїй спроможності досягти бажаного.
Боятися співбесіди не має сенсу – бо це невід’ємна частина вашого працевлаштування.
Роботодавці вже давно розкрили секрет того, якому єдиному критерію віддають перевагу на співбесідах - комунікація. До речі, саме від успішного спілкування на самій співбесіді залежить результат і рішення роботодавця. Чому ж комунікації роботодавці відводять таку увагу на співбесіді та яку саме вона відіграє роль у професійній діяльності? Дізнайтеся в цій статті.