«Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.
Можна скільки завгодно говорити про побуду командної роботи, але якщо вона не працює на практиці або не приносить відповідних результатів, то це справжня проблема як для кожного з членів команди, так і для керівника. З цього є декілька шляхів виходу: міняти членів команди або міняти командний вид роботи на самостійний. Але в будь-якому випадку керівник повинен добре розбиратися чому командна робота не спрацювала і як її налагодити.
Рабочий процес - досить складна та непередбачувана справа для всього колективу. Справа у тому, що працюючи, кожен член колективу зіткається з великою кількістю задач, які необхідно вирішувати в повсякденному житті. Не завжди у спеціалістів є можливість та ідеї для їх реалізації. Тому для них це стає справжньою проблемою, яка може викликати серйозні непорозуміння та конфліктні ситуації. З подібної ситуації є два способи рішення: пошук можливих шляхів рішення, скарги директору. Саме про друге і хотілось би поговорити в цій статті, бо мало хто вміє правильно скаржитись керівництву.
Міністерство освіти і науки пропонує календарний план щодо виконання тих положень про зміну оплати вчительської праці, що містить в собі закон «Про освіту».
Ви можете називати рекомендаційний лист «віянням минулого», проте для отримання хорошої посади варто використовувати будь-які методи. Сьогодні він не обов’язковий, частіше достатньо лише надіслати резюме. Але ж збільшити шанси для успіху бажає кожен. Тим паче, якщо колишній керівник до вас гарно ставився і ви маєте вже певні досягнення та здобутки. Чому б цим не скористатися?
Що краще – робота в офісі чи вдома? Це вічне питання завжди викликає безліч суперечностей. Кожен в змозі доводити свою правоту, мати вагомі докази та факти, проте однозначної відповіді не існує. Адже мінуси для одного – це жирні плюси для іншого. Стабільність в усьому чи щоденна інтрига? Спробуємо розібратися, що ж краще.
«Ви нам не підходите» — «Чому?» — «Вибір зроблено на користь іншого кандидата». Такий неприємний, проте не менш банальний діалог чув кожен, хто наполегливо прагне знайти гідну посаду. Відмови супроводжують дуже часто. На ринку праці конкуренція неймовірно велика. Але найгірше те, що роботодавці ніколи не поспішають з поясненнями. Тому в більшості випадків «непідходящий» кандидат йде далі шукати вакансії.
Питання про те, як скласти резюме, хвилює багатьох. Проте недостатньо його просто написати, важливо використати всі прийоми, щоб зробити його успішним. А це вже набагато важче. Проте ми готові взяти на себе таку ношу і розповісти всі секрети.
Тож, як виділитися із загальної маси претендентів та отримати бажану посаду?
Уміння працювати в команді робить вас цінним співробітником. Саме цей фактор є рушійною силою в досягненні успіху колективу, відділу, компанії. Розумний керівник знає це, тому однією з головних вимог до кожного кандидата сьогодні є саме ця навичка. Звичайно, якщо ви письменник чи сторож, то навряд чи вона знадобиться, але у більшості професій залишається ключовою.
Скайп став частиною нашого буденного життя. Сьогодні його сфера використання набагато ширша, ніж просте товариське спілкування. Цим сервісом користуються крупні міжнародні компанії, громадські організації, невеличкі фірми. З його допомогою проводять дистанційне навчання, курси, перекваліфікацію та отримують ліцензії та дипломи. Така практика вже давно відома в усьому світі. Продвинуті фірми та корпорації, які зацікавлені в розвитку свого бізнесу, активно застосовують нові форми та методи підбору персоналу. Співбесіда по скайпу стала буденним та звичним явищем у нашому суспільстві. Проте вона має специфіку і вимагає певної підготовки.
Якщо, переглядаючи вакансії, ви шукаєте речення «Готові розглянути кандидата без досвіду роботи» або «Допоможемо розвинути необхідні навички», то ви потрапили за адресою. Адже зараз піде мова про те, як розірвати замкнуте коло: немає роботи — немає досвіду, немає досвіду — немає роботи.