«Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.
Якщо для одних групова співбесіда стає справжнім випробуванням, то для інших – значною перевагою. Яке б відношення до неї не було у кандидатів, рекрутери впевнені, що це дієвий спосіб зекономити час та відсіяти найменш підходящих. Тому варто не хвилюватися і не впадати в паніку, а дізнатися, як пройти співбесіду успішно.
Сьогодні більшість роботодавців не поспішають працевлаштовувати людей у зрілому віці. У деяких випадках це цілком виправдано, проте частіше за все це просто стереотипність мислення. Якщо порівняти факти, то ті, кому за 50, можуть ще позмагатися з тими, кому ледь 25. І дати фору.
Йдучи на співбесіду, кожен кандидат сподівається на краще та вірить у свою перемогу. Проте почувши замість омріяного «так» відмову, важко не пасти духом. І коли докори сумління та пригнічення починають гризти зсередини, варто зупинитися і подумати: чому так трапилося? Ваше недопрацювання чи просто збіг обставин стали причиною відмови в роботі? Лише знайшовши відповідь, можна отримати реальні висновки і зрозуміти як діяти далі.
Ми, пересічні люди, дивлячись на тих, хто втілює успіх, на який більшість з нас, й зазіхати побоюється, можемо звернути увагу на їх мудрі думки, відчайдушні дії, ризик, що був поруч у більшості таких справ та чимало інших аспектів їх характеру та життя. Притому, як правило, не помічаючи звичайну доброзичливість, якою обдаровані майже усі, дійсно успішні люди минулого та сьогодення.
У багатьох спеціалістів відношення до пошуку роботи в літній період досить неоднобічне. З одного боку, літо - це період відпусток, з іншого - шанс забеспечити себе постійним місцем работи на наступний довгий проміжок часу. Компанії і работодавці навпаки ж, стверджують що не існує сезоних потреб в спеціалістах, осоюбливо, якщо бізнес не прив’язан до цього. Тому не слід втрачати надію на пошуки роботи цим літом.
Skype-співбесіда вже давно не викликає здивувань ні з боку работодавців, ні з боку здобувачів, а навпаки є відмінним рішенням, коли бракує часу. Як ви могли вже зрозуміти, співбесіда по Skype вимагає особливої підготовки спеціаліста. З одного боку, така зустріч спростовується, бо проводиться в зручних умовах. З іншого, викликає певні незручності, яких не існує при індивідуальних зустрічах. Сьогодні ми спробуємо вияснити як найпростіше впоратись з цим завданням спеціалісту і що для цього потрібно?
Принаймні, літо має декілька суттєвих переваг у зрівнянні з іншими порами року та ними потрібно скористуватися, не гаючи часу.
Поофесійні досягнення - головний показник успіху спеціаліста. Саме цей показник цікавить більшість роботодавців в резюме та на співбесіді. Але не у всіх спеціалістів існують успіхи в професійній діяльності. До того ж, де-які спеціальності не враховують кар’єрного росту, тому підпорядкувати свої професійні досягнення досить складно. Що в такому випадку робити спеціалісту?
Дана статистика була складена по всіх регіонах країни, за винятком зони відчуження навколо ЧАЕС то тимчасово окупованих територій Донецької й Луганської областей та півострова Крим.