«Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.
Роботодавці вже давно розкрили секрет того, якому єдиному критерію віддають перевагу на співбесідах - комунікація. До речі, саме від успішного спілкування на самій співбесіді залежить результат і рішення роботодавця. Чому ж комунікації роботодавці відводять таку увагу на співбесіді та яку саме вона відіграє роль у професійній діяльності? Дізнайтеся в цій статті.
Зміна місця роботи для будь-якого спеціаліста - хвилююча але приємна подія, яка пророкує зміну локації, колективу, обов’язків, заробітньої плати. Саме тому спеціаліст бажає якомога швидше стати повноцінною частиною та влитися в новий колектив. Але не всім робітникам під силу зробити це швидко та легко. Все залежить від комунікативних навичок та зовнішніх обставин, які очіткують робітника на новому місці роботи.
Щодо національних музичних вподобань, то тут думки українців також розрізняються. 31% опитаних слухають виключно рок музику, 26% - вподобали «поп» напрямок...
Налаживание отношение с начальством - важный и серьезный вопрос для тех специалистов, кто трудоустроил недавно. Это также серьезная проблема и для тех специалистов, кто давно работает в компании, но постоянно имеет разногласия с начальством. Для таких специалистов очень важно научиться взаимодействовать и общаться с начальством, так как от этого зависит ваше комфортное пребывание в компании на своей должности.
Общение сотрудника с начальством существенно отличается от общения и построения общения с коллегами по работе. Если вы до сих пор придерживаетесь мнения, что общаться с начальством на равных можно, то эта статья как раз предназначена для того, чтобы развеять этот миф, ну и, конечно, дать практические советы о том, как грамотно выстраивать такие отношения.
У такому випадку слід розібратися та жодного разу не зволікати від «бою». Звичайно, «бою» коректного, коли ви зможете довести неправоту людини та чітко донести до опонента те, що вам слід й можна це довірити
Яким би дружнім не був колектив, в якому ви працюєте, все одно є люди, які подобаються вам менше за всіх інших в колективі. Найчастіше це люди, які чимось вас дратують своєю поведінкою чи манерою спілкування. Нам стало цікаво, що входить у список найбільших дратівливих факторів для українців. Мова йде, звісно, про тих, хто працює в офісі, а не на фрілансі, тобто взаємодіює з усім колективом майже щодня.
В любом рабочем коллективе присутствует конкуренция. Более того, она присутствует в любых видах взаимоотношений. В ней нет ничего плохого, ведь именно она может повлиять на развитие и коллектива как такового. Вопрос заключается лишь в том: На сколько она здоровая? Ведет ли она к позитивным процессам развития сотрудников: желание узнавать новое, применять это на практике, стремление помогать развиваться другим? Конечно, характер конкуренции может разглядеть только руководитель и повлиять на ее течение. Управлять людьми, которые постоянно соревнуются не всегда просто, куда сложнее обстоят дела с комфортом климата в таком коллективе.
Даже, не рассматривая «карьерную лестницу», как саму цель, каждому из нас более комфортно работать в коллективе, в котором его уважают.
По оценкам добровольцев, после выполнения заданий, по-настоящему работа понравилась и была высоко оценена теми из них, кто употреблял кофе с кофеином. Этот второй этап, исключил возможность действия «эффекта плацебо», доказав действительное влияния кофеина на чувство собранности, бодрости и эффективности в мышлении и действиях.