«Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.
Що вам спадає на думку, коли чуєте слова «усвідомлений, усвідомлення»? Для когось вони асоціюються з внутрішньою гармонією, душевним спокоєм та медитацією. Але в останнє десятиліття це поняття все частіше асоціюють з кар’єрою. То як будувати усвідомлену кар’єру в сучасних реаліях – спробуємо з’ясувати?
Більшість продавців втрачають клієнтів через одні й ті самі помилки. Портал з працевлаштування Jobs.ua зібрав найочевидніші з них в цій статті.
Проведене опитування щодо зацікавленостей користувачів сайту керівними посадами показало цікаві результати, з якими ми хочемо поділитися з вами.
Нещодавно ми розповідали про особливості професії Front-end розробника – спеціаліста, який займається створенням клієнтської частини сайту. Але не менш важливою є професія Back-end розробника, про яку й поговоримо в цій публікації.
Розглянемо об’єктивні причини, чому власникам бізнесу варто задуматися над ідеєю встановлення сейфу в офісі.
Від апатії до депресії веде тоненька стежка. Як не ступити на неї, як не дати апатії перетворитися на депресію – в матеріалі від Jobs.ua.
«Знання важко добувати, але легко носити», стверджує народна мудрість. Безперечно, в наш час інформація є одним з найцінніших ресурсів. Звісно, так залишатиметься і надалі. Але як монетизувати свої знання – це питання цікавить багатьох людей. Спробуємо розібратися, які тут є варіанти.
Щоб краще розібратися в цьому питанні, портал з працевлаштування Jobs.ua підібрав для вас найефективніші варіанти саморозвитку, а наприкінці статті згадаємо також про золоте правило особистісного зростання.
Навколо професії тестувальника, як і багатьох інших професій зі сфери ІТ, побутує безліч міфів. В цій публікації спробуємо розібратися з популярними міфами про роботу тестувальника в ІТ.
Якщо ми говоримо про тести, розроблені дипломованими психологами, що витратили роки на дослідження того, як влаштована і як функціонує людська психіка – такі тести відкидати вбік як щось несуттєве все ж не варто. Такі тести дозволять чимало цікавого дізнатися про себе.