«Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.
Функція консультантів недооцінена багатьма керівниками. Допомога фахівців з надання консультації з розвитку кар’єри чи адаптації спеціалістів в компанії може допомогти безпроблемно пройти період адаптації, випробувальний термін, розкрити внутрішні потенціали.
В основі нелюбові роботодавців до працівників, яким за п’ятдесят, лежить багато міфів та стереотипів. В цій статті від порталу з працевлаштування Jobs.ua спробуємо розвінчати найпоширеніші стереотипи про працівників, яким за 50+.
В кризових ситуаціях важливою навичкою є вміння швидко приймати виважені та оптимальні рішення, щоб по-максимуму зберегти бізнес і команду під час війни. Цим непростим питанням заклопотані голови топ-менеджменту багатьох українських компаній. Як це зробити, які поради тут є доцільними – читайте далі в статті.
Відвідування світових ІТ-конференцій – це прекрасна можливість підшукати нових партнерів та клієнтів, зміцнити ділові зв’язки, представити свої стартапи інвесторам і не тільки. Давайте з’ясуємо детальніше, як українським ІТ-компаніям отримати максимум користі від ІТ-конференцій.
Шанси на приваблення достойних кандидатів збільшаться, якщо рекрутер навчиться створювати цікаві тексти до опису вакансій. Які тут можуть бути цікаві ідеї – читайте в матеріалі від Jobs.ua.
В цій статті від порталу Jobs.ua спробуємо поглянути на прихований потенціал інтровертів, яким вони володіють і який може бути корисний їхнім роботодавцям, якщо знати, як правильно використати «тиху силу» інтровертів.
Бажання вивчити українську мову призведе до низки неочевидних наслідків, а саме – покращення ваших когнітивних та поведінкових функцій як працівника. Звідки такі висновки і чому варто переходити на українську, читайте далі в матеріалі Jobs.ua.
Давайте спробуємо підібрати декілька варіантів форматів корпоративів під наше сьогодення, що здатні замінити минулі формати проведення корпоративів.
Як їх підібрати? Як вони повинні звучати? Як підібрати той ключик до кандидата?
Робочий процес можна завжди підкорегувати, якщо допущені промахи в роботі не є аж такими серйозними. Але якщо саме завдання сформульовано неправильно, то про ефективність його виконання складно говорити. То як ефективно ставити завдання команді? Давайте пошукаємо відповідь на це питання.