«Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.
Даже такой деловой документ как резюме порой требует корректировки и внесения различных дополнений или изменений. Часто это случается при смене данных о месте труда, при освоении новых навыков и умений, а также механической ошибке соискателя, которая может допускаться при написании резюме. Тем не менее, возможность улучшить резюме и сменить его данные на пользу любому соискателю. jobs.ua подобрал для вас несколько эффективных советов о том, как быстро улучшить резюме, чтобы оно стало привлекательным для работодателя и результативным при поиске работы.
Тому, кажучи слова подяки своєму екс-шефові за те, що він допоміг вам отримати важливий життєвий та робочий досвід, ви не брешете, як би там у минулому у вас не проходило звільнення.
Успішно пройдена співбесіда може обіцяти запрошення від роботодавця. Саме таку ціль і сподівання має кожний спеціаліст, коли йде на ділову зустріч із работодавцем. Але, на жаль, не всі співбесіди закінчуються успішно. Здобувачі рекрутингового сайту jobs.ua хочуть знати справжні ознаки проваленої співбесіди, щоб помітити їх і зуміти вчасно вплинути на перебіг співбесіди. Отже, саме про це сьогоднішня наша стаття.
Є декілька ознак, за якими ви можете зрозуміти, що вас намагаються обдурити ще на етапі співбесіди
Оригинальный подход к уходу за территорией оказался продиктован выводами аналитических финансовых служб компании
Движение по карьерной лестнице - неотъемлемая часть профессионального роста работника. Каждый специалист желает пройти и подняться на самую вершину карьерной лестницы. Молодые специалисты - счастливые люди, у которых все впереди. Более опытные специалисты, оказавшись на пике своей профессионального роста задают себе вопрос о том, а что дальше. Чаще всего это происходит, когда специалист уже получил опыт на должности и чувствует необходимость в дальнейшем развитии. Для многих специалистов это является настоящим испытанием, ведь он стоит между выбором своего дальнейшего профессионального пути.
Ніщо так не підіймає самовпевненість спеціаліста, як запрошення на нове місце роботи або пропозиція працевлаштування. Це, звісно, дуже приємна новина, але спеціалісти з питань працевлаштування не рекомендують одразу кидатись на запрошення работодавця, а радять взяти трохи часу на обдумування пропозиції, навіть якщо у вас більше немає запрошень. Цей додатковий час допоможе вам прийняти цілком вірне рішення і зважити всі «за», та «проти».
Незаменимый сотрудник на работе - это тот, кто всегда поможет, поддержит и никогда не откажет, торопиться на помощь. Очень часто такое неумение сказать нет играет с ними злую шутку. Они быстро изматываются, часто без какого-либо вознаграждения, часто попадают под горячую руку руководства, что впутываются в чужие задачи. Наверняка, выл замечали среди своих коллег таких суперменов, а может вы и сами порой практикуете это. Эта статья поможет вам научиться отказывать в работе коллегам или начальству, если на вас вешают чужие задачи.
Вітаємо, якщо вас прийняли на роботу. Найскладніше вже позаду, але попереду - випробувальний термін, який точно вирішіть чи залишитесь ви на цій посаді в цій компанії чи ні. Тому найголовнішім завданням на цей період для здобувача є показати себе з найкращої сторони, щоб роботодавець прийняв остаточне рішення щодо працівника.
Кількість трудових мігрантів з України до Польщі, дедалі меншає