«Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.
Ніщо так не підіймає самовпевненість спеціаліста, як запрошення на нове місце роботи або пропозиція працевлаштування. Це, звісно, дуже приємна новина, але спеціалісти з питань працевлаштування не рекомендують одразу кидатись на запрошення работодавця, а радять взяти трохи часу на обдумування пропозиції, навіть якщо у вас більше немає запрошень. Цей додатковий час допоможе вам прийняти цілком вірне рішення і зважити всі «за», та «проти».
Незаменимый сотрудник на работе - это тот, кто всегда поможет, поддержит и никогда не откажет, торопиться на помощь. Очень часто такое неумение сказать нет играет с ними злую шутку. Они быстро изматываются, часто без какого-либо вознаграждения, часто попадают под горячую руку руководства, что впутываются в чужие задачи. Наверняка, выл замечали среди своих коллег таких суперменов, а может вы и сами порой практикуете это. Эта статья поможет вам научиться отказывать в работе коллегам или начальству, если на вас вешают чужие задачи.
Вітаємо, якщо вас прийняли на роботу. Найскладніше вже позаду, але попереду - випробувальний термін, який точно вирішіть чи залишитесь ви на цій посаді в цій компанії чи ні. Тому найголовнішім завданням на цей період для здобувача є показати себе з найкращої сторони, щоб роботодавець прийняв остаточне рішення щодо працівника.
Одна з професій, що має, майже однакову стартову зарплатню у більшості регіонів України
Волшебное «спасибо», произносимое по допустимому поводу, способно творить чудеса в общении с тем человеком, которому оно адресовано.
Вы в скором времени выгорите морально, до и платят за такое, обычно также неопределенно.
Такой подход сможет помочь вам пройти это испытание и, возможно, уберет страх перед другими подобными
Чи знаєте ви, що активний пошук роботи у здобувача займає приблизно стільки ж часу в день, скільки і звичайний робочий день. А окрім цього, на кожній співбесіді спеціаліст повинен бездоганно проходити таку зустріч і активно спілкуватися із роботодавцем. Це досить важке завдання, яке віднімає багато зусиль і часу. Але це ще не всі труднощі, які будуть виникати на шляху спеціаліста. Тому Jobs.ua вирішили підготувати практичні поради тим, на кого очікує співбесіда з роботодавцем.
Большинство рекрутеров уверены, что фото необходимо, тем более, когда вакансия предполагает определенный презентабельный внешний вид кандидата
Кількість трудових мігрантів з України до Польщі, дедалі меншає