«Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.
Розглянемо разом з Jobs.ua, яких кроків потрібно дотримуватися, щоб прийняти працівника на роботу згідно чинного законодавства, а також які фінансові санкції чекають на порушників Кодексу законів про працю.
Після того як ви вислали резюме разом з супровідним листом, успішно пройшли співбесіду в кілька етапів, як результат отримали бажане й очікуване запрошення на роботу. Однак, фахівці-коуочі радять не поспішати радіти позитивному результату. Чому? Дізнаймося далі.
Для того, щоб бути впевненими в успішному проходженні співбесіди, ви повинні не тільки знати, які навички шукають рекрутери в кандидатах, а й володіти ними досконало. Разом з jobs.ua визначимо ці навички й проаналізуємо, чому вони так необхідні тим, хто шукає роботу.
Здавалося б, яке відношення почуття страху має до роботи? Виявляється – безпосереднє. Відчуття необхідності в отриманні нової роботи викликає у більшості претендентів насамперед почуття страху. Як не дивно в основі того, що пошук роботи завжди закінчується успішно і здобувач отримує роботу, лежить саме почуття страху не знайти роботу, і воно є сильним мотивуючим фактором.
У кожного з нас настає момент, коли потрібно шукати роботу. Буває, співбесіда проходить вдало, але пропозиція зайняти заповітну посаду не надходить. Чому? У кожної компанії є список причин, за якими співробітник гарантовано отримає відмову. Вони не завжди очевидні.
Краще один раз побачити людину в ділі, ніж сто разів почути про її неймовірні можливості. Саме цього принципу дотримуються роботодавці, які відкривають нові вакансії. Красиво написане резюме та успішна співбесіда не гарантують стовідсоткового працевлаштування. Саме тому в Україні активно шириться практика виконання тестового завдання потенційним співробітником
Причин для перерви в трудовому стажі може бути велика кількість, але в більшості випадків у людей рано чи пізно виникає необхідність шукати нову роботу. І ось тут виникає питання: «Чи не стане це перешкодою у процесі пошуку?»
Через зростання попиту на доставку в умовах карантину, Нова Пошта оголосила про додатковий набір 2000 співробітників по всій Україні. Зокрема, на вакансію кур'єра, що допоможе людям отримати потрібні їм продукти харчування, ліки, засоби індивідуального захисту.
Стати найкращим кандидатом на привабливу вакансію мріє кожен, хто шукає роботу. Проте показати свою компетентність, випромінювати впевненість, підкреслити перспективність не так вже й легко. Часто страх та хвилювання беруть гору, і тоді всі зусилля зводяться нанівець.
Коли ми погоджуємося на нову роботу, то перш за все думаємо про те, що доведеться робити або ким треба бути. Чи достатньо цього? Відповідь можна знайти у статті.