«Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.
Ви всі, мабуть, чули про нещодавно прийнятий закон, який зобов’язує показувати базову версію сайту державною мовою. Звичайно, розкладки англомовна чи російськомовна теж будуть присутні на більшості веб-ресурсів – ми ж не наші північні «сусіди», щоб забороняти все, що йде врозріз «із лінією партії». Але поряд з тим багато російськомовних українців соромляться розмовляти українською. А чому соромляться? Бо вважають, що їхня українська – надто недосконала.
19 липня законопроект №5371 “Про внесення змін щодо спрощення регулювання трудових відносин у сфері малого і середнього підприємництва” був ухвалений Верховною Радою.
Забігаючи наперед, одразу зазначимо – так, стане. Але яким саме чином, і як може бути корисною сучасним українцям тисячолітня мудрість іншого народу – пропонуємо вам з’ясувати.
Вивчення англійської мови не можна сприймати, лише як приємний спосіб провести дозвілля, зазирайте в далеку перспективу - використовуйте знання мови на роботі при працевлаштуванні в міжнародні компанії та для підвищення рівня заробітної плати.
Мабуть, кожен українець бодай краєм вуха чув про чудову ініціативу – проєкт «Армія дронів». Про добру новину нещодавно повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, і вона полягає в наступному: вже зібрано 510 млн. гривень на «Армію дронів». І це все дуже добре, що гроші збираються настільки оперативно, і що проблема полягатиме надалі не так у фінансовій площині, як у вмінні швидко навчити велику кількість людей мистецтву керування «механічними пташками».
Робота в іноземних компаніях – це не лише про ваш професійний досвід. Багато важить вміння порозумітися з іншими за своєю ментальністю людьми. Адже, наймаючись в британську компанію, канадську чи, приміром, японську – а чому б і ні? – доведеться приймати інші правила гри. Наслідувати корпоративну культуру тієї чи іншої країни. То яка вона, ця корпоративна культура у різних країнах світу? Давайте з’ясуємо.
Функції HR під час війни змінили свою направленість, розширили відповідальність.
Шановні українки та українці, а чи давно ви бували на своїх дачах, давно зазирали на горища та антресолі, «в» і на яких може зберігатися чимало цікавих речей? А ви знаєте, що радянський танк з постаменту можна продати за пів мільйона доларів? Для чого, спитаєте ви? А як вам така ідея – назбирати на армію дронів для наших котиків із ЗСУ, не витративши й гривні зі свого гаманця? Адже дрони – це «очі» наших воїнів та смертоносні заряди, які несуть вибухівку до позицій ворога, перетворюючи росіян на «хороших росіян».
Через те, що прибрати стрес зі свого життя повністю ми не в змозі, необхідно шукати способи саморегуляції. Як це зроюити?
Кранчі – це перепрацювання на робочому місці. Причому тривалі, які продовжуються сесіями по декілька тижнів, а то й місяців. І ніби для компанії такий стан справ мав би бути до душі, адже людина, яка більше працює, виконує, за логікою, більше роботи. Але чи дійсно кранчі – це настільки добре? Пропонуємо в цій публікації обговорити це питання, а також торкнутися деяких моментів, що стосуються ефективного тайм-менеджменту.