«Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.
Психологи-дослідники давно вже заявили, що, люди, в житті яких присутнє хобі, значно ефективніші та більш працездатні
Ви не лише мрієте про гарну кар’єру, алей і плануєте її. Вам це вдасться, якщо будете активні й помітні керівництву компанії. Якщо ж навпаки, сидітимете тихо, мов миша, боячись зайвий раз потрапити на очі начальству, то підвищення навряд чи отримаєте. Пропонуємо разом з jobs.ua кілька правил успішної побудови кар’єри від головної героїні одної з американських кінострічок.
Так трапляється, що багато хто з нас у своєму житті роками тримається за безглузді або недосяжні цілі через те, що боїться визнати свої помилки. А коли реалії змушують нарешті змінити курс, виявляється, що інші можливості вже недоступні. Що ж робити в такій ситуації?
Просуваючись кар’єрними сходами, ми часто не шкодуємо себе: працюємо понаднормово і у вихідні, щоб зробити більше, ніж наші колеги, щоб швидше завершити один проект і взятися за інший. На жаль, за кожним потужним ривком нас чекають, окрім кар’єрних «зірочок», перевтома та професійне вигорання. Але цьому можна запобігти, розширюючи власні знання по цій темі і, звичайно, застосовуючи їх на практиці.
Ми часто думаємо, що лише грандіозні й масштабні дії можуть змінити життя. Переїхати в інше місто чи країну, змінити професію, нарешті записатися на додаткові курси чи купити абонемент в басейн. Це все добре. Однак маленькі кроки щодня у певному напрямку теж можуть змінити життя. Такому, так би мовити, мистецтву можна легко навчитися.
Готового алгоритму для побудови успішної кар'єри немає. Але є прості правила, виконання яких дозволить досягти успіху. Їх ефективність доведена практикою, тому варто взяти до уваги хоча б декілька з них
Зміни відбуваються не лише, у безпосередньо професійній сфері та технічному обладнанні робочого процесу, навіть самі принципи пошуків роботи та робітників, змінюються
Існують такі "перешкоди", які людина може й не помічати, що не заважає цим проблемам, існувати у підсвідомості людини, роблячи свою погану справу
Коли дуже хочеться працювати в сфері ІТ-технологій, але кодити не вмієте і взагалі – це ні разу не ваше заняття, можна спробувати себе на іншій посаді.
За останні роки ринок праці значно змінився, а разом з ним і наші можливості. Так на думку бізнес-коучів кар'єрні сходи сьогодні вже нікуди не ведуть. Нам потрібно вже звикати, що ідеальної трудової біографії більше не існує. Що ж змінилося і як належить змінитися нам?