«Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.
Перехід з однієї спеціальності в іншу впливає на певні аспекти життя – змінюються звичний розпорядок, коло спілкування, фінансове становище. Важко відразу зважитися на подібні зміни. Для того щоб все пройшло гладко, треба знати, яким аспектам важливо приділити увагу в період, коли ви тільки починаєте замислюватися про зміну роботи або професії.
З переходом в режим самоізоляції завантаження по основній роботі не зменшилося? Але ж не доводиться витрачати кілька годин в день на дорогу до офісу. Здавалося б, вільний час можна витратити на те, щоб освоїти нові професійні навички. Прекрасно це розуміючи, ми... нічого не робимо. Зрушити з мертвої точки допоможуть поради кар'єрних стратегів.
Якщо ви почали розуміти, що ентузіазм на виконання всіх посадових обов'язків, якими вас навантажують, вичерпався, пора вживати заходи. Не варто думати, що багато працювати, не знаючи відпочинку, в XXI столітті є нормою
Навчившись працювати із врахуванням тайм-менеджменту, людина отримує ефективний інструмент, що робить а результати праці максимально ефективними
В житті сучасної ділової людини постійно щось відбувається. Одна за іншою змінюються події і дати. Важливо вміти пристосовуватися до змін, а не плисти за течією. Допоможе у цьому розроблений індивідуально детальний і збалансований план, мета якого, наприклад, побудувати успішну кар'єру. Такий підхід — вірний шлях стати професіоналом, зробити своє життя цікавим та вдалим.
Для будь-якої сучасної людини робота і кар’єрне зростання – важливі аспекти життя. Напевне, багатьом хочеться в повній мірі розкрити і реалізувати внутрішній потенціал, завоювати повагу колег і керівника. Для досягнення бажаних цілей необхідно не лише бути висококласним спеціалістом, а й вміти налагоджувати контакт з людьми.
Для багатьох українців прихід нового року знаменується з новими змінами у житті й на робочому місці. Більш ніж половина спеціалістів очікують вагомих змін на роботі: підвищення по службових сходинках, підвищення заробітної плати, відкриття власної справи, працевлаштування в топових компаніях. Хочеться вірити, що кожний спеціаліст зможе здійснити свою мрію щодо покращення робочих умов. jobs.ua створили для вас практичні поради, які допоможуть вам у досягненні власних завдань та мрій на найближчий рік.
Робота за спеціальністю у кожного роботодавця викликає довіру до здобувача. Для роботодавця цей факт з резюме спеціаліста свідчить, як мінімум, про те, що здобувач має теоретичне підґрунтя, яке допоможе отримати практичний досвід роботи, або поглибити цей досвід. Тому часто при відборі конкурентних пошуковців вибір падає на робітників за спеціальністю. Що не скажеш про самих здобувачів. Як показали опитування 41% спеціалістів не працюють за спеціальністю серед тих, хто отримав вищу освіту. Цей процент робітників працевлаштовуються з нуля в компанії на роботу без досвіду, проходять курси підвищення кваліфікації аби тільки почати нове життя та працювати там, де їм цікаво.
Такі поняття, як «hard skills» та «soft skills» - відносно нові, й означають певні «жорсткі» та «м’які» професійні та робочі навички, відповідно
Найкраще ми працюємо, коли заздалегідь плануємо перерви, а не влаштовуємо їх спонтанно. Про ефективний результат у творчій роботі.