«Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.
На жаль, співбесіда не дає можливість всебічно пізнати спеціаліста та його особливості роботи. Навіть рівень професіоналізму не завжди в змозі оцінити менеджер з персоналу по одній діловій зустрічі. Виходом в цій складній ситуації стає заздалегідь проведений інформаційний пошук по претенденту не тільки в резюме, але й на інших ресурсах, і соціальні мережі не є винятком.
Чимало шукачів нехтують серйозною підготовкою до такої важливої події, отримуючи низку неприємних стресових хвилин або, взагалі, відмову.
Боятися співбесіди не має сенсу – бо це невід’ємна частина вашого працевлаштування.
Якщо ви зовсім новачок у сфері пошуку роботи і нервуєте при кожній співбесіді, то, напевно, ви задавались питанням, які саме причини впливають на рішення роботодавців щодо кандидатів на вакансію. Українські роботодавці діляться секретами та стверджують, що вже після проведення співбесіди знають, який здобувач зовсім не підходить, а який залишається під знаком питанням. В підсумку передзвонюють трьом - п’ятьом кандидатам, в результаті дломовляються з одним. Спробуємо вияснити причини, за якими роботодавці не передвзонюють здобувачам.
Зміна міста роботи - завжди гостре питання для будь-якого спеціаліста, бо пов’язане з налаштуванням нових зв’яків та пошуком місць роботи. Існує така думка, що часта зміна місця роботи не на користь спеціаліста, як і робота все життя на одному місці. Доцільним є питання з яким інтервалом або як часто спеціаліст має змогу змімнювати місце працевлаштування?
Більшість кандидатів не має відповіді на таке запитання, й відчувають себе не впевнено, завідома моделюючи й власне фіаско на інтерв’ю.
Це також знадобиться тим шукачам, хто намагається справити гарне враження та розмірковує, як сподобатися на співбесіді роботодавцю, якщо самих навичок та знань, часом забракує.
Розповідь про себе на співбесіді – це й просто, й водночас, складно.
Коли шукачеві радять готуватися до всього протягом інтерв’ю – то мають не аби яку рацію. То, які запитання ставлять на співбесіді, нерідко залежить не тільки від напрямку обраної праці але й від власних поглядів рекрутера
Взагалі, така розмова – не є суто «технічною бесідою», що включає перелік запитань на які потрібно «щось відповісти». Дуже часто робота над тим, як підготуватися до співбесіди на роботу, нагадує репетицію актора, з єдиною поправкою на те, що вигадувати тут не треба.