«Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.
Портал з працевлаштування Jobs.ua пропонує розглянути деякі відомі професії і з’ясувати, наскільки сильно очікування можуть розходитися з реальністю.
В одній з попередніх статей ми говорили за професію UI/UX-дизайнера, яка дозволяє ввійти в ІТ, не вміючи програмувати. Але якщо ви хочете стати програмістом, вам потрібно мати набір певних якостей, дещо відмінних від тих, якими володіє дизайнер.
В одній з попередніх статей портал Jobs.ua розповідав про найдивніші професії світу. В цій статті давайте з’ясуємо, які професії можна вважати найекзотичнішими.
Дослідження робочого персоналу в Україні виявило, що понад 40% робітників працює не за фахом. До зміни професії американці відносяться досить легко і міняють сферу діяльності до 10 раз за життя, в Україні такі показники майже доходять до 4-х. Якщо ви серйозно настроєні на зміну професії в свої 30 років, то Jobs.ua має для вас ефективні поради та покрокову інструкцію, як змінити професію.
До повстання машин іще далеко, але вже найближчим часом багатьом творчим професіям варто остерігатися штучного інтелекту, який демонструє феноменальні результати в створенні картин, скульптур, дизайнерських рішеннях і навіть музиці.
Оскільки все більше людей обирає фріланс як основний спосіб заробітку, адже тут відкривається чимало можливостей, поговоримо про те, як стати фрілансером, а також розглянемо його плюси і мінуси.
Звичайно, не для всіх ця професія виявиться захоплюючою. Але вона зацікавить тих, хто хоче розробляти креативний графічний контент. І займатися дизайном – це не просто малювати картинки і створювати привабливі шрифти: робота графічного дизайнера охоплює значно ширшу сферу діяльності.
Серед професій майбутнього велику затребуваність матимуть спеціалісти по Big Data. Тому не дивно, що інтерес до цієї професії невпинно зростає. Але для багатьох людей вона досі уявляється чимось надприродним, для опанування якої потрібні ледь не супер здібності.
Шоколатье – від самої назви цієї професії пахне приголомшливим ароматом шоколаду! Майстри цієї справи, ніби, чарівники, які створюють з шоколадної маси цукерки, фігури та неймовірні візерунки за класичними або авторськими рецептами. Разом з jobs.ua пропонуємо ознайомитися з особливостями цієї спеціальності та її історією, а також де можна навчитися цьому ремеслу.
Мова піде про педагогічну професія, яка відносно недавно з’явилася на ринку праці. ЇЇ представники займаються організацією індивідуального навчання як дітей, так і дорослих. Це, умовно кажучи, посередник між традиційним вчителем і дитиною.