«Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.
Не встигла система освіти повноцінно відновитися після подій періоду пандемії, як зазнала ще одних вимушених випробувань - війна.
Якщо ви давали собі новорічну обіцянку більше часу приділяти вивченню англійської, зверніть увагу на youtube-канали, які портал з пошуку роботи Jobs.ua пропонує в цій статті.
Якщо поцікавитися в кожного з нас, який стиль навчання більше до душі, багато людей вважатимуть про себе, що вони візуали, аудіали чи кінестетики. Але так усе насправді чи, можливо, десь тут закралася помилка? Пропонуємо розібратися разом із Jobs.ua.
Якщо на будь-якій урочистій події, коли вам надано слово, а у вас в цей момент забиває подих і ви відчуваєте, як побігли зрадливі мурашки по шкірі – ця стаття для вас. Давайте ознайомимося із «шкідливими» порадами, а також із порадами, які дійсно стануть вам у нагоді.
Буває так, що в процесі опанування англійської ви дійшли до рівня В1, і прогрес зупинився. Настало так зване «плато», з якого важко зрушити. Що ж робити у цьому випадку, коли хочеться отримати чудову роботу, а вивчення англійської мови не просувається?
У своїй прогресивній школі для обдарованих дітей американський геній поставив за ціль розвивати дитячі таланти, ні до чого їх не змушуючи.
Сучасні школярі все частіше обирають такі види дозвілля, які сприятимуть їхньому саморозвитку. Які електронні гаджети допомагають їм в цьому? Разом з Jobs.ua розберемося в цьому питанні.
Ми звикли орієнтуватися на класичний варіант освіти – тобто відвідування навчально-виховних закладів, – який для кожного з нас почався з дитячого садочку і школи. Але насправді це не єдиний формат освіти.
Випускники Гарварда, Кембриджа, Массачусетського технологічного інституту працюють в найсолідніших приватних і державних установах. Їх з радістю приймуть на стажування топові компанії світу. Так чому в західних країнах вдалося це зробити, а нашій країні – ні?
Просування по службі або в іншій діяльності, досягнення популярності, слави і т.п. – це все кар'єра. А ось з чого починається це сходження і коли? На це питання дав відповідь соціолог з Оксфорда Марк Тейлор.